Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necc

    addikt

    válasz RiddleR #19 üzenetére

    Túl látványos? És csak most? Egy hirtelen kiragadott példa, úgyszintén PC vonalon maradva: akkor a DirectX11 API körül kialakult évek óta álló vizet mégis mi zavarta meg?

    Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

  • BiP

    nagyúr

    válasz RiddleR #19 üzenetére

    A holdra se lett volna kötelező eljutni, a versengés mégis elhozta ezt is.
    Meg lehet nézni, hogy azóta - a felfokozott versengés hiánya miatt - 45 éve nem volt ember a holdon.

    Amúgy tudtommal az intel procik eddig mindig 4magnál többre voltak tervezve. Csak ugye sose kellett bevetni. Most be kell, elő lehet húzni a fiókból.

    (#26) martonx: Október 5-öt rebesgetett korábban a sajtó.

    (#39) Fiery: Egyetértek. Ha csak a tömör lényeg lenne, akkor egy twitter accountot elég lenne üzemeltetni :)
    Amúgy mivel ez egy pletyka szintű hír, teljesen érthető, hogy tele van feltételes mondattal, egyedi véleménnyel. Más oldalakon is beleírják a tippjeiket a szerzők.
    A "mi tartott ilyen sokáig" dologgal is sajnos egyet kell értenem. Értem én, hogy a piac eddig nem kényszerítette ki, viszont nagyon is örültünk volna neki, és én pl. meg is vettem volna már évekkel ezelőtt egy 6-8magos desktop procit. (hedt nem játszik, az az alacsonyabb órajel mellett túl drága volt nekem mindig is)

    (#39) Fiery: 6+2? 8+2? Ez honnan jön?
    Én 8,2-t láttam, és ezt inkább úgy értelmeztem, hogy 2.rev a 8-as genből, a'la Devils Canyon.
    Vagy +2 alatt a gpu-t érted?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák