Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz [Prolixus] #13 üzenetére

    Nem kioktatásnak szántam, és valóban nem elemeztem ki az összes hsz-edet melóba menet, de ha mindezen infóknak birtokában voltál, pláne nem értem az esztétikai kifogásaidat. Batman sokkal tágabb teret enged az alkotóknak, mint Superman pl. A Sötét Lovag Visszatér Batmanje nem az a Batman, mint aki Joel Schumacher filmjeiben bohóckodik, de rohadtul az sem, akit C. Bale megformált.

    A belbeccsel, layouttal, játékmenettel kapcsolatos aggodalmaid értem, de nem osztom. A Year One maffia-felmorzsolása (ld. még ugyebár Batman Begins) abszolút beválhat első szériának, QTE-k meg kapkodós szarságok meg eddig is voltak a Telltale-játékokban, direkt akciórészekre meg nem számítok. Arra ott az Arkham-széria, úgyis kifáradt a Knightra. Ha a kalandelemek megfelelő egyensúlyba kerülnek a sztori tálalásával, ez még jó játék is lehet. Sokan jobban élvezik a nyomozgatós Batmant, mint a szájelkenőset. Én is. Abszolút a játéktól elvonatkoztatva, sztori szinten, a gothami szervezett bűnözés felszámolása szerintem azért nem low profile krimi. :) Az első két Nolan-film pl. csak erről szólt, Joker ide vagy oda.

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák