Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tom956ster

    aktív tag

    Ha nem lenne olyan gyenge a hanghívás minősége, akkor még a használatban lévő programok között lenne, de mivel nekem nagyon rossz a beszéd minősége, és az alkalmazás mérete meg nagy, (sokat eszik a memóriából) így inkább a Line-t választottam és a komplett család is így tett. (Itt is van pc platform).
    Szóval, köszönöm, baromi sokat lehet megtakarítani vele, de ha van alternatíva, akkor inkább mást....

    3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

  • tom956ster

    aktív tag

    Esetleg még egy egyszerű kerülő: ha a szolgáltatód korlátozza a mobilnetet voip hívásra, akkor kiveszed a simet a kütyüből, berakod egy Mi-Fi eszközbe és szórod magadnak a netet. Így sztem csak sima adatforgalomkánt jelenik meg, mivel Te a telefonoddal csak egy mobil hot-spothoz csatlakoztál. Persze ennek is megvan a hátránya, de ha a hívásaidat azon a kártyán fogadod, ami benn van a telefonban, (és arra már nem kell a netes csomag sem, mert az ott van veled a mifiben) akkor ugyan két simed és - lehet - hogy két előfizud (de egy biztosan) van, viszont a vodafon elmehet a pi...ba a korlátozásával. Ez lehet hogy megint magyar virtus volt, mit hogyan kerüljünk meg, de azért ami igaz az igaz, az ember nem akarja a fizetése nagy hányadát a mobilszámára költeni nem de???

    (#93) arty : igazat beszélsz, de hogy a skype-t kell e magasztalni a viberrel ellenben, abban nem vagyok biztos. Nekem volt mindkettő és most a harmadiknál vagyok (Line nevű viber hasonmás, csak sztem sokkal jobb).
    Ami a nagyon gáz a Skype-ba: ha nem indítod el és nem fut a háttérben, akkor Te nem vagy elérhető!
    A Viber és a Line úgy fogad be hívást és üzit, hogy nem kell minden reggel stratolni az appal, simán felugrik, hogy hív kispista stb...
    Erre egy almás haverom hívta fel a figyelmem, mivel neki leszívta a telefont a skype fél délelőtt, a line ill. viber pedig úgy viselkedik, mintha nem is lenne fenn, egyszer csak csörög a teló... Erre mit mondasz?
    Amióta a két nevezett alternatívát kipróbáltam, azóta nincs fenn a skype még a laptopomon sem. Nem kell, videó hívásra nekem a Gtalk a legjobb, a többire meg az említettek...

    [ Szerkesztve ]

    3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

Új hozzászólás Aktív témák