Új hozzászólás Aktív témák

  • Chapel

    addikt

    Hát legyen, én mindkét részt szerettem. A második részt most tolom ki talán 3x-ra. Nem, nem év játéka, nem is igazi nagy cím, így pl. a kellő animáció mennyiséget nem volt lehetőség felvenni - főleg a környezetre /npckre gondolok itt - és a missziók abszolút ismétlődése unalmas, semmi extra üssünk szét mindent téma.

    De. Van egy pc-sként élmény számba menő játékmenet; egész sok mindent lehet rombolni vagy fegyverként használni.(Nem mondom hogy nincs hasonló, csak nagyon kevés.) Igazi napvégi agylengedős cséplés, élvezet váltogatni a képességeket. Ahogy említettem pedig a 2. részben vannak grafikailag egész szép részek. Nem Crysis3, de vállalható.

    Az ilyen típusú játékok esetében bizony sokkal jobb a konzol szekció termése, hogy maradjuk a zsánernél, Infamous sorozat; a legutolsó részt igen szívesen látnám c-n például. :K

    Valami, amit instant vennék: képzeljük el egy Gta V féle motor alappal, csak több rombolással ( amit tud a motor, néha látjuk is valós időben, csak ugye cutscene, illetve Max Payne 3) , lehetnek kisebb szigetek, más témával, csak sérüljenek az épületek és egyéb dolgok többé, kevésbe...és felébredtem.

    Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

Új hozzászólás Aktív témák