Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GAI

    senior tag

    LOGOUT blog

    Nekem megvan a beta, sőt végig is játszottam már a játékot :) Akik szerették anno az első részt, azoknak tetszeni fog, mert a hangulatot elég jól visszaadja, de sajnos kb ez az egyetlen pozitívum, amit el lehet mondani róla. Nemcsak a grafika, hanem maga a tartalom is elég kevés lesz 2015-ben, még az eredeti játék összes autója és helyszíne sincs benne sajnos, és az újonnan kitalált játékmódok is ezerszer lerágott csontok, keveset adnak hozzá az élményhez.

    Akik arra számítanak, hogy az alacsony grafikai színvonal legalább alacsony gépigénnyel fog társulni, azok csalódni fognak: egy GTX 960-assal kb medium grafikán játszható csak Full HD-ban, de nem csak az átlag FPS szám alacsony, hanem sokkal zavaróbbak a hatalmas megakadások játék közben, főleg hirtelen irányváltásoknál. Emellé pedig irgalmatlan töltési idők is társulnak sajnos, kis túlzással az mondható, hogy több időt töltünk a töltőképernyő bámulásával mint magával a játékkal...

    Mindezeket figyelembe véve én kicsit korainak érzem ezt az áprilisi megjelenést, hiszen nemrég jött csak ki a Beta, és bőven lenne még mit optimalizálni a játékon, ami az eddigi fejlesztési tempót tekintve nem biztos, hogy meg fog valósulni addig...

  • GAI

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz Agyzuzo #34 üzenetére

    Szerintem inkább a Carma1 feelingjét hozza mint a 2-ét, ami nem is baj, mert az volt az igazi klasszikus... de a grafika valóban inkább csak az elfogadható minőséget hozza, a gépigény pedig egyáltalán nincs arányban a látvánnyal.

Új hozzászólás Aktív témák