Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz Alpi. #38 üzenetére

    Utoljára akkor tuningoltam amikor a P3-asom elpárolgott a brutálnagy tuningborda alatt. Ennyit nekem nem ér. Oké hogy mostmár elvileg "csak" lekapcsol ha gáz van (legalább is remélem, nem akarom letesztelni), de annyit nem ér hogy a bekapcsolva hagyott gép legközelebb újraindulással fogad, és amit addig csinálnia kellett volna, azt nem tette meg. Nem azért fizetem neki az áramot. Az a pár % amúgy se jelent szinte semmit, amit nem visz el egy 1080 SLI, ahhoz a tuning is kevés lesz. Főleg hogy az csak a procit érinti. Persze lehetne a videokártyát is, de az már gyárilag tuningolva van, már így is a throttlingolás a legnagyobb veszély rá, nem kell mégjobban erőltetni. És akkor még arról nem is beszéltünk hogy a tetőtéri nyári kánikulát hogy viseli a tuning. Meg én a plussz hőt, amikor már így is 5-10 fokkal melegebb a szoba mint kint. Tuning helyett több értelme van venni egy erősebb cuccot. Persze a tuning ingyenes, a cucc meg nem, de mint a fentiekből kiderül, megvan annak is az ára. Pl. mindezek mellett a villanyszámlában.

Új hozzászólás Aktív témák