Új hozzászólás Aktív témák

  • horkovy24

    senior tag

    válasz mlinus #26 üzenetére

    Engedd meg hogy kifejtsem a véleményemet szép sorjában arról amit leírtál. Szerintem nem a gép és nem is a Nintendo a hibás az általad felsorolt multiplatform címeknél az fps droppokért. Már csak azért sem mert mint tudjuk a gép képes lenne stabilan tartani az értékeket ha nem még magasabban is. Ezért a dologért egyedül a fejlesztőket lehet okolni mert ennyire nem foglalkoznak a Wii U-s verziókkal. Szerintem a 3rd party játékokkal is megvoltak a próbálkozások de ez nem megy ezt be kell látni. Bár valahogy ezért nem tudok siránkozni mert ha még fogynának is a 3rd party játékok és jönnének a multiplatform címek akkor sem kellenének NEKEM ha ezeket csak rosszabb minőségben kaphatom meg mint PS3/Xbox360-on holott a gépen szebbek is lehetnének. Egyébként hogy lásd nem azért írtam le ezeket mert védeni akarom őket leírom hogy nekem is gyakorlatilag a megjelenés óta van Wii U-m és engem is nagyon idegesített hogy sokáig porfogó volt a gép. Az is valószínű hogy nem ez volt a Nintendo terve mert egyértelmű hogy nekik is az volna az érdekük ha több gép fogyna és ezzel együtt több játék is. De ezekkel a dolgokkal együtt is be kell látni hogy erre legalább tényleg minőségiek a játékok amiket megkapsz még ha nem is sok és nem is jönnek havonta. Elég ha megnézel egy fórumot a többi géppel kapcsolatban hiába a nagy erő a PS4-ben vagy az XboxOne-ban ha a játékok amik jönnek egyszerűen nem jók. Most például PS4-en a Driveclub kapja keményen a kritikákat a játékosoktól mert nagyon nem azt kapták amit vártak és sokan adogatják is el a gépüket. Én azon az állásponton vagyok hogy akárhogy is vannak a dolgok a Wii U-al kapcsolatban egyszerűen a Nintendo játékokban még nem igazán csalódtam. Ott lesz majd például a nemsokára megjelenő Captain Toad játék Wii U-ra hát azzal is megvettek kilóra pedig először nem igazán tetszett és abban is biztos vagyok hogy ez is majdnem maximális pontszámokat fog kapni értékelések terén. :R

    Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

Új hozzászólás Aktív témák