Új hozzászólás Aktív témák

  • Remiel

    őstag

    Nem mindegy ki mennyiért vette? Van aki örül neki hatvanért is, van aki kivárt és boldog ötvenért... semmit nem fog levonni az értékéből, ha itt még elmondja 10 ember, hogy csak 50k volt. Lehet neki örülni, de minek erről ennyit beszélni? Én örülök neki, hogy nektek jó áron volt és kész. Ti is örültök gondolom, de nincs értelme árfolyamokról beszélni, mert az árához képest elhanyagolható hogy 222 ft vagy 226 ft volt a dollár, vagy akár 230 és teljesen felesleges elmondani, hogy te mennyiért vetted olyanoknak akiknek már megvan, mert nem tök mindegy nekik?
    Aki még csoportosan akar venni az odatalál, aki egyénileg az meg legyen az ő dolga, aki meg itthon veszi azonnal hát hagy tegye.
    Mert ebben van egy kis kárörvendés, na nem az az öcsém te jól rábasztál fajta, csak egy olyan ugye milyen jó nekem féle, ami igaz is mert én is szívesebben tartok meg 10k, mint elköltöm, tehát tényleg jó nektek, na de mi közöm nekem ehhez?
    Én is itthon vettem, nekem megért +10k, hogy nem kellett hetekig várnom és szükségem is volt rá mert eladtam a régit és nem volt telefonom, csak egy 9 éves Samsung ami vésztartalék...

    Egyébként béke, csak ez tényleg annyira felesleges...

    "Never stop dreaming" - Freddy Krueger

Új hozzászólás Aktív témák