Új hozzászólás Aktív témák

  • sphe

    senior tag

    válasz voncci #920 üzenetére

    Te nem érted, hogy miről beszélsz és erős alaptalan elvárásokat érzek abból amit írsz. Gondoltál már arra, hogy én nem pontosan úgy cselekszem ahogy az elmédben a múltbeli cselekvéseimről kismozit csináltál? Ugyanis attól mert rákerestem és letöltöttem egy programot a netről, miért kellene könyvjelzőben/papírra felírva/URL-t megjegyezve elmenteni egy olyan appot (pontosabban 10et, mert elsőre nem tudtam melyik lesz a jó) amire még a kislányom is rá bír keresni? :D A zseblámpa appnál is, nem releváns szakmai topikba írsz vele, majd képes voltál fél napot várni a válaszra a hozzá nem tartozó topikban - egy mint írtam ki nem probalt alkalmazással kapcsolatban :DDD - hogy van e linkem hozzá (wtf) ahelyett hogy 3 szót beírsz (2x wtf). Mintha a másik egy linktár volna és felírja egy telefon jegyzetbe vagy papírra, vagy a fejedben elképzelve valahogy, hogy mikor milyen linket látogatott. Keresni az én fogalmam szerint alig tudsz mert még mindig nem használtad a Google-t és annyira tele van a fejed a saját gondolataiddal hogy más embert megérteni sem tudsz. Most lehet ezt azért csinálod, hogy elmondhasd magadnak hogy az emberek nem segítenek? Nem tudom, és ez a te gondolati mintád mit miért csinálsz, de hagyd abba, mert ezzel te magad rontasz a helyzeteden abban az értelemben, hogy részemről segítséget ebben a topikban te nem kapsz, legfeljebb trollkodó hozzászólást. ;]

Új hozzászólás Aktív témák