Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Vanir #10 üzenetére

    Na most egy kis képzavar kialakult bennem. Amikor le szerettem volna cserélni a G700s-t mert szegénykém az évek során esett is párszor meg betegeskedett is kicsit akkor átnyálaztam millió tesztet tőletek egér ügyileg (utólag is köszi :R ) és ott azt írtátok hogy a hero érzékelő picit gyengébb mint a PMW3366. Most meg ha jól értelmezem az vehető ki a szavaidból hogy a hero a jobb? Na nem mintha most evégett rohannék lecserélni a g403-at mert tökéletesen elégedett vagyok vele csak nem értem a dolgot :F

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Gróf...

    aktív tag

    válasz Vanir #10 üzenetére

    "...minden egér egyre szarabb..." Nade, hogy "ugyanazt" a terméket harmadszorra elcsesszék??? Kétszer sikerült normálisan megalkotni az M705-öst. Két-három-négy évente le szoktam cserélni, mert elfárad - baleset éri. Most jött el a harmadik ideje. Hazaviszem, gyanútlanul átdugom a vevőjét. Üzenet: "A szoftver nem támogatja ezt az eszközt!" HÜLYE VAGY??? Ez ugyanaz. De nem! Mintha az anyaga is más lenne... A két fő kapcsolót biztos kicserélték, mert ordenáré a hangja és bizonytalanul kapcsol.Az (új) beállító felület (LogiOptions) hibás és buta!
    Egyáltalán; A francért kellett hozzányúlni, a maga nemében tökéletes eszközhöz???
    Ez ne legyen már fogyasztói társadalom bűne!
    Egy ilyen cég hogy engedheti meg magának, hogy spórol egy terméken harminc forintot, minek következtében a termék minősége átesik az ingerküszöbön!
    (Vallási és nemzetiségi kérdések inkább jutnak eszembe erről, mint...)

    Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

Új hozzászólás Aktív témák