Új hozzászólás Aktív témák

  • doooo

    veterán

    Akármit is ír papíron, biztos vagyok benne, hogy pörgős kis mobil lesz ez is, ahogy a többi -az első A-szériától kezdve- A-, vagy J-szériás mobil is az volt. Még a J4 is abszolút használható, hogy valami újabbat említsek. Nem tudom, hogy a szoftver eleve ilyen, vagy csak nagyon jól optimalizálnak, de nagyon megbízhatóan működnek a fentebb említett széria bevezetése óta (meg úgy az A-szérián kívül is minden kategóriában 2014-ben talált magára a Samsung, legalábbis a jobb felhasználói élményt tekintve). Valaki említette itt az S5-öt... hát nem hiszem, hogy az enyémnél van jobban megőrzött darab, így 4 és fél év után, de ha minden app naprakészre van frissítve (mert amikor 25-öt frissít egyszerre a Play Store-ból, akkor értelemszerűen elég rossz a helyzet), és úgymond "nyugodt" állapotban van a rendszer, akkor még azért megbízhatóan megy, az alapfunkciók pláne. De micsoda véletlen, az a telefon is 2014-ből való, így illeszkedik a dolog abba, amit felvázoltam.
    Anyámnak vett J7(2016) is vígan elvan több mint két éve, rendszeres, és kitartó, mindennapos nyúzás mellett is. Egy szó mint száz, mindegy mennyire belépőkategóriás is a hw, biztos vagyok benne, hogy "softcore" (vagyis játékon meg egyéb nagyon erőigényes dolgokon kívüli) felhasználás mellett ez is ki fog bírni legalább 1,5-2 évet a leendő tulajdonosoknál.

Új hozzászólás Aktív témák