Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Plazmacucci #29 üzenetére

    Én mondok neked egy baromi jó példát: van pl. ez a DJI Fly app. Miután nemrég megvettem a drónom, azután szembesültem vele, hogy nem megy fel a Nexus 5x-emre, mert nem kompatibilis vele :W

    Aztán rákeresek neten, s látom hogy iPhonokból iPhone 5s-től már kompatibilis, ami 2 évvel régebbi telefon!

    Vagy tavaly pl. akartam volna játszani a Life is Strange játékkal a telefonomon, mert olvastam hogy elérhető Androidra is. A Play Store ki sem listázta és egy Google kereséssel megállapítottam, hogy az eszközöm nem kompatibilis. :((( iPhonokból meg iPhone 6-tól kezdve kompatibilis.

    Androidos gyártóknak és a Googlenak van mit tanulniuk az almától, szoftveres támogatás terén eléggé le vannak maradva. :K Már nekem is eszembe jutott, hogy ha már drágábban veszek Android csúcsmobilt, akkor kipróbáljam -e a szifont.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz dutrás #39 üzenetére

    Tudod én is azt gondoltam sokáig, hogy ha Googletől lesz telefonom az biztos sokáig támogatott lesz meg mindennel kompatibilis, mer há Google... :U De aztán az ember rádöbben, hogy a Google is csak vízzel főz. Ez remélem majd egy saját chipszettel változni fog.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz keszi1991 #59 üzenetére

    Jelen! De itt elsősorban nem erről van szó, hogy ki használná vagy sem, hanem magam a princíp, a hozzáállás a lényeg. :U

    (#54) Tapsi75 Én teljesen meg tudlak érteni. :R Ráadásul az a szomorú, hogy az Android csúcskategória ugyanannyi vagy drágább lett, mint a szifon.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz joelke HU #75 üzenetére

    Hibás a következtetésed, mert nem logikus. Ellenben az övé igen. :U

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz #24556544 #88 üzenetére

    Ahol verseny van, ilyenfajta rivalizálás mindig is lesz. Ezek szerintem kár meglepődni. Hisz erre épül a mai piaci verseny, a cégek is versenyeznek egymással, hogy ki tud gyorsabbat, jobb kamerával, több rammal rendelkező terméket kínálni. Ezt aztán még a marketing is megtolja olyannal, ahol a konkurencia termékéhez hasonlítják a sajátot vagy burkolt üzenetben kifigurázzák a konkurenciát. Szóval nem tudom mit vársz a fogyasztóktól, ha a versenyszféra is erre apellál...

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz tökállat #130 üzenetére

    Na ne mondd, akkor ezek szerint én nem az a tipikus Android felhasználó vagyok. :U Nincs pénzem meg igényem ugyanis évente telefont cserélni, mert teljesen felesleges. Én a készüléket több évre veszem, ahogy a mostanit is már 4 éve használom. Ezt nyáron valószínű le fogom cserélni, de főleg azért, mert bizonyos appok amiket használok már nem kompatibilisek vele.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz sherlock82 #133 üzenetére

    Ez a hűségidő rablánc dolog a családban a 2000-es évek elején volt divat, akkor vett mindenki hűségre telefont. Azóta már leszoktunk róla, mindegyikünknek netről rendelt telefonja van szinte. Sokszor röhögök rajta, mikor látom ezeket a hirdetéseket hogy vedd meg hűségre vagy ha valakiről tudom, hogy hűségre vette, mert tudom, hogy úgy végül mennyit ráfizetsz. És lehet nem is kéne a parasztnak az a csomag, de rásózzák, mert hát milyen jó hogy kap jó áron telefon. Csak mikor 2 év után egyenleget húz, akkor jön rá, hogyan lehúzták. Nekem most 10 Eurós prepaid SIMem van, amit havonta feltöltök az egyenlegre - vagy ha akarom nem és akkor nem aktiválódik, hanem perc alapján számol el - s így az 1000 min, 500 SMS, 10 gigás adatcsomaggal vígan elvagyok, még marad is belőle bőven. A megspórolt pénzt meg inkább félrerakom saját telefonra és így olyan telefont veszek majd, amilyet én akarok. Ráadásul a szolgáltató által felrakott szemetet sem kapom.

    (#130) tökállat A bennem felmerülő kérdés csak az, hogy ha már ugyanannyiért kapni Androidos csúcstelefont mint szifont, s ha féltávon lecseréled az Androidost, mert már nem lesz támogatva tovább, akkor végezetül melyik is lesz a drágább? Ráadásul szifonban olyan hardvert meg konzisztens kamerát kapsz, amivel nem sok Androidos veszi fel a versenyt.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák