Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Blaise #10 üzenetére

    Ez amúgy tényleg így van, néztem boxos videót és ott lazán rohangálnak nyílt terülten és mégcsak megse lövik őket, szóval boxon lightosabb a játék könnyebb is lőni/ölni benne, nekem mondták is hogy sniperrel iszonyat könnyű fejest lőni gonolom ráhúzza a fejére vagy kanyarodik a golyó egyet:D
    Beta alapján elmondhatom hogy gagyi, én biztos nem fizetek kétszer ugyanazért ráadásul ez még annál is rosszabb, konzolon biztos jó lesz de ez pc-n viccnek is rossz, durva hogy manapság ilyen játékkal meglehet győzni valakit... Én cod4 után de pláne mw2 után meg nem venném a black opsot , egyre megy, nem leszek előrébb, max hamarabb ráunok. Manapság elég ilyen mod-al felérő játékot kiadni, simán rekordokat dönt, ami hát elég gáz.

    [ Szerkesztve ]

  • BalaNce87

    addikt

    válasz jegenye77 #18 üzenetére

    Ilyennel azért ne vicceljünk hogy ég és föld, jobbnak jobb a cod, de azért nem akkora a szakadék ahogy azt te képzeled, talán még moh reálisabb is, de csak is azért mert bad company is van benne. A black ops hát nemtudom, egy újabb fps a sok közül csak ezt call of duty-nak hívják, ezért már elkönyvelhetik a bevételt. Ha már a hangok a téma az mind2-be gyenge, persze annyira nem érdekel, de egyiknek se nevezhető jónak a hangzása kezdve a fegyverek hangjától, ami hát szintén siralmas. Ez a moh tényleg annyi hogy adjuk ki, mert jön egy új cod, amúgy 0 az egész. De tényleg ki az aki ezt megveszi?:) ott van cod4, mw2 bad company 1-2, ezek után ki a f..t érdekel? de komolyan. Megveszek 3 ugyanolyan játékot amik ugyanarról szólnak és alíg térnek el egymástól és mindezt évente...

    tabu3x: Alapjaiban gyenge a játék a bugok csak rádobtak én láttam milyen és elég is volt, nekem nem kell még1 ugyanolyan játék amiért egyszer fizettem ráadásul az még jobb is. Komolyan gondolják hogy fél évvel a bad company 2 után kiadnak egy ugyanolyan játékot (selejt) amit szintén ők csinálnak? Annak még oké aki nem hallot a cod4, mw2 és a bad companyok-ról, de valljuk be ezt nem az fogja venni aki nem hallot egyikről sem hanem épp azok akik már mind1ik-en végigmentek.

    [ Szerkesztve ]

  • BalaNce87

    addikt

    válasz nightmare13 #44 üzenetére

    Hát igen ez egy ép és reális sorrend.
    1. Americas Army, Arma, Operation Flashpoint, Inusrgency
    2. BF
    3. Cod

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák