Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Dano58 #23 üzenetére

    A lényeget tekintve tökmind1 minek nevezzük :) Láttam már jópár dok. filmet Apache-okról, és az itt látott gépágyú tűz inkább egy Star Wars filmbe illene...

    Összességében frankó a hangulat, a zene, ahogy szövegelnek közben, mert persze ahogy kaszálni lehet.
    De az nekem is nagyon szemet szúrt, ami itt már többeknek is. Az a gépágyú mint mondtam gáz nagyon. A robbanások szintén. Az meg már külön poén, hogy a házak 3-4 rakéta után is egyben maradnak.
    Az egész így olyan illúzióromboló... =/ Megvan a hangulat, szép a táj, akció van, a játékosok reagálnak, folyik az esemény és akkor sárga villogó izéket lő ki magából, meg a rakéta ami csak nagy port kavar de kárt már kevésbé...
    Biztos nem egyszerű egy ház rombadőlését / felrobbanását leprogramozni és v.színű erősebb gép is kéne hozzá (na meg fiziX : D ), de ezek nélkül nem olyan hatásos az élmény =/
    Ja és a gépágyú se port se törmeléket nem okoz...

    Most azon gondolkozom vagy az én igényeim túl nagyok, vagy csak nem véletlenül szúrtak szemet ezek a dolgok (és ahogy olvasom nem csak nekem).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák