Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    Round 2
    Fight!
    ;]

    Én mindenkivel egyet tudok érteni, mert ez a dolog annyira szubjektív, hogy végtelenbe nyúlóan lehetne rajta vitázni és minden véleményben van igazság, ahogy olvasom őket.

    #26 Donki Hóte: Az 1 tűs verzió 20k. Ne csak kiguglizd, hanem kattints is a megfelelő csomagra... a 4 tűs verzió 65K
    Egyébként a presztízselsős hsz.-szel nagyjából egyetértek.
    Ennek ellenére mindig is volt és lesz olyan réteg, aki a keresete ellenére 1-2 dologból nagyon drágát vesz, mert... és akkor ennek számtalan oka lehet. Vagy az olyanok, akiknek van annyi pénze a termékre, hogy nem okoz különösebb fejfájást vagy akár mindegy mennyi az annyi.
    Egy kis side note: Az én személyes példám, ha már kávéfőző is szóba került, hogy bármennyire is a arabica kávé a "legjobb" az espresso-ra, az én ízlelőbimbóim, akkor is a robustát szeretik, úgyhogy nem is hallgatok a coffee sommelierekre. Találja meg mindenki saját magát a világban, különben meg van bva... hogy kifinomultan és ízlésesen fejezzem ki magam. :DDD
    Erre meg az jut eszembe, hogy sokan el vannak tévedve és nem magukat találják meg, hanem azt, amit kívülről sugalmaztak nekik, de ez hosszú topik... :))

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák