Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz haxiboy #37 üzenetére

    Ne menjünk bele ebbe, szvsz nincs igazad, de annyi flame topic van erről, ne kezdjük el itt is. :) Jobb a békesség.

  • Silenzio

    addikt

    válasz haxiboy #37 üzenetére

    Örömmel jelentem, hogy ez baromság. :C
    Pénz szűkében el kellett adnom az 5850-esem, ami ugye 2009 végi technológia. Azóta 9800 GT-n tolom a játékokat, ami kb. harmadannyira gyors, ha nem negyedannyira. Nos, a 2011 végi játékdömpingben nem akadt játék, ami két vállra fektette volna a fél giga rammal megáldott, 5 éves technológiával "felvértezett" videokártyát maximális, vagy ahhoz közeli beállításokkal. A processzorom, RAM-om, miegymásom szintén 3-4 éves technológiai szintet képvisel, gond azonban egy szál se. A Batman AA-tól az L.A. Noire-n keresztül (Rockstar az is) az új Call of Duty-n át az Alan Wake-ig, ami szvsz bizonyos szempontból a legszebb videojáték a piacon (más szempontból meg nem). Mire mentél 1995-ben egy 1992-es PC-vel? (játékok szempontjából) Semmire. 2002-ben egy 1999-essel? Semmire. ma egy 3-4 éves gép SEMMIBEN SEM limitál, pedig 720p fölötti felbontásban játszom, ha nem is full HD-ben, amivel a konzolos címek 80%-át már meghaladom. Még a gépigény mumusok is, mint a Stalkerek, Metro 2033, Witcher 2, játszhatóak közepes beállításokkal, holott 10 éve adott játék 3 éves gépen meg se nyikkant. Ma már az az ász, aki a legelterjedtebb konfigokon minőséget nyújt, és hál'istennek a technika is nagyon lassan fejlődik ez mellé. Én a 3D api-k bojkottját várom már, a DX11.1 is egy csődtömeg lett. Amíg a tesszelálást meg nem oldják, joggal hőbörgök és joggal szeretnék végre megint szoftver rendert látni.

    (#36) DeFranco: az tény, de azért meg voltunk rökönyödve anno rendesen. Én is a GTA IV miatt vettem új procit. Azt hittük, a PC sokkal jobb a konzolnál. Hát, nem volt.

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák