Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz ProEvoFan #31 üzenetére

    "MS kb 1,5 éve nem hozza nyilvánosságra az xbox one eladásait,"

    Tegyük hozzá, hogy a Sony sem sűrűn, leginkább a shipped, azaz a leszállított mennyiségekről írnak folyton. Nyilván még ezzel együtt is jóval több PS4 ment el eddig, csak azért ez is érdekes dolog.

    Live-Die-Respawn

  • maximilian4

    addikt

    válasz ProEvoFan #31 üzenetére

    Most, őszintén...te mint ps fan ettől jobban érzed magad? :D Én kipróbáltam mindkét platformot és elmondhatom, hogy soha nem váltanék one/s/x-ről akármilyen ps-re.Nem csak egy tényező játszik közre az eladásokban. Nekem is volt olyan haverom, aki megrögzött ps fan (sztem ez már olyan dolog mint az iphone hívők), aztán egyszer csak kipróbálta nálam a one s-t, és még azon is meg volt lepődve hogy "úristen ez működik", ennek "milyen jó a contollere", "futnak a játékok"... Én ezt az előítéletességet nem értem inkább. Sokan az ördöggel veszik egy kalap alá a MS konzolát. Minden xbox-szal kapcsolatos címnél egy xbox felhasználó mellett ott van 10 hater, aki általában elvakult ps fan, és rosszabb esetben fikázza a cuccot úgy, hogy életében nem próbálta. Én próbáltam mindkettőt, jó mindkettő, ps exkluzívok nem mozgatnak meg, mindig is multiplatform gamekkel játszottam, ezért nem is váltanék.

    [ Szerkesztve ]

    Maxi

  • #48967168

    törölt tag

    válasz ProEvoFan #31 üzenetére

    Ez szerintem csak azt jelenti, hogy amit a fanboyok mellüket döngetve hangoztatnak, hogyaszongya': "Az exkluzív adja el a konzolt" szimplán nem igaz!

    Jóval több mutiplatform játék fogy, ezeket nyilván futtatják valamin. Az MS köszöni szépen jól el van a multis címek forgalmazásából generált konzoleladásokból, sőt még pénzt is spórol hogy nem tart fent több költséges fejlesztői stúdiót. Akad azért egy-kettő, inkább hogy tech-demó jelleggel lerakjanak valamit az asztalra (lásd Forza), de ennyi. Ráadásul van több olyan üzletága ami 1000x jobban hasít, nem ezen van a fókusz náluk.

    A konzolvásárlók jó része nem fog eltartott kisujjal sznobkodni, jó lesz a kölyöknek az első bundle ami jó áron szembejön, mert óriási különbség nincs a két gép között laikus szemmel. (Pár hónapja komplett termékbemutatót tartottam egy ismerős házaspárnak XOS és PSPro vonalon, de 3 óra után is addig jutottak hogy megveszik amelyik akciós és kész... :D)

    Van egy komoly játékosréteg akit már mélységében is érdekelnek a dolgok, észreveszi azokat a finomságokat amik az egyes konzolokat megkülönböztetik, netán látják az eltérő művészi koncepciót, de talán elfogadhatnánk hogy mi csak egy hangos kisebbség vagyunk. Az a 20% aki eddig PSPro-t vett, és az a saccra 10-20% aki áldoz majd a X-re is, mert a "legjobbat-legerősebbet" akarja...

    De nem mi befolyásoljuk az üzletágat sajnos!

Új hozzászólás Aktív témák