Új hozzászólás Aktív témák

  • Eli_Stone

    aktív tag

    válasz ASTON117 #26 üzenetére

    Hogy mi probléma a végével:
    AKI MÉG NEM JÁTSZOTTA VÉGIG NE OLVASSA TOVÁBB!!!
    Nos 3 opciód van és mindhárom opció szívás és semmiképp nem nevezném a trilógia lezárásának. Shepard parancsnoknak talán lezárás de a történethez hozzá tartozik a csapatod is és az ő történetüket szerintem nem zárja le. És mi a francért menekül a Normandy?????? Ugyan úgy ott volt a föld körül a galaxis összes többi gépével együtt és, ha azt választod, hogy irányítod a gépeket akkor minek menekül? Te visszaküldöd őket oda ahonnan jöttek és megsemmisíted a Mass Relay rendszert, ha azt választod, hogy kinyírod a gépeket akkor is minek menekül??? A harmadik opcióról meg ne is beszéljük mert abban az esetben a folytatásnak már nincs is értelme.
    Vagy, ha már menekül és lezuhant egy távoli bolygón legalább azt elárulhatták volna ki élte túl vagy, hogy egyáltalán ki volt a gépen, mert az utolsó küldetés előtt az összes csapattagod a földön volt sőt még Wrex is. Velük mi van???? Mert mint említettem Shepard történetéhez ők is hozzátartoznak. Vagy pl, hogy rakhatták be főellenségnek a játék elején lelőtt kölyköt?
    De, ha nem a végét nézzük akkor meg ott van Tali arca, na ne mááááár tényleg ennyire fantáziátlanok voltak?
    Ettől függetlenül most is a Játéktörténelem legjobb trilógiájának tartom de ez egy erőltetett és összecsapott befejés volt, ha csak nem az EA még több pénzt akar kivenni a játékból és majd DLC formájában megkapjuk a vágyott lezárást (és ez alatt nem a happy end-et értem).

Új hozzászólás Aktív témák