Új hozzászólás Aktív témák

  • M3Ny3'T

    senior tag

    válasz DrTroglodyte #5 üzenetére

    Elolvastad, miről is fog szólni ez a DLC? NEM fogja megváltoztatni a befejezést. ERRE van igény, mert az az utolsó nyamvadt 10-15 perc több kérdést vetett fel bennem (és ahogy néztem nem csak bennem), mint a trilógiában összesen! És ha egy kicsit utánanéztél volna, az emberek többségének nem az volt a baja, hogy SPOILER! Shepard meghal. Engedelmeddel most nem írom le, mik voltak a legnagyobb kérdőjelek, mert mint említettem, kissé sok van. :) De a TOP 3-at leírom SPOILER!!!:
    1) Ha megvézed az ME2: Arrival DLC-t, láthatod, hogy mekkora pusztítást okoz 1 Mass Relay felrobbanása. Itt meg felrobban az összes. Tényleg megmentettük a galaxist? :))
    2) Mi a bánatért vannak a Normandia fedélzetén azok a csapattársak, akiket magunkkal vittünk a végső rohamba (Final Push), a) pedig ott elvileg csak Shep maradt életben, b) ha túl is élték, mikor volt idejük visszavánszorogni a Normandiára? Teleportálás nem volt a sorozatban.
    3) Catalyst káoszelmélete: az organikusok szintetikusokat csinálnak, akik fellázadnak és kiírtják az organikusokat (már itt bukta, a geth-ek "konszenzusra törekedtek"). Hogy ez ne történjen meg, szintetikusokat gyártottak, hogy kiírtsák az organikusokat. WTF???!!! Ugyan Harbinger mondta, hogy ez egy olyan dolog, hogy ember nem foghatja fel ennek okát, de ez kissé túlzás... :D :N

    "...kapjátok csak szépen az unalomig ismert megmentjük-a-világot-és-minden-nagyon-szép nyálas-cukros vackot."
    Ezt meg végképp nem értem, a mostani végjátékban is pont ez történik. :))

    (#8) Vinyard#: A legszomorúbb az, hogy tényleg azzal az utolsó 10 perccel érték el mindezt, mert egészen odáig a játék szvsz (nem szokásom ilyet mondani) TÖKÉLETES! Minden kérdést megválaszol, lezár (turian vs krogan, geth vs quarian stb...), ráadásul hihetetlenül akciódús, szomorú, de mégis annyi és olyan humor van benne...elég sokszor lefordultam a székről. :C

    [ Szerkesztve ]

    Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

Új hozzászólás Aktív témák