Új hozzászólás Aktív témák

  • Misály

    addikt

    válasz janos666 #83 üzenetére

    Wrex ( bar ketlem hogy eljon ), Garrus ( legkemenyebb figura az egesz jatekban ), Tali ( hasznos robotok ellen ), Ashley ( Garrus noi kivitele es ritka hasznos volt harcban ), Morinth ( sokkal durvabb mint az anyja, a loyalty quest kulon orom ha kellokepp renegade vagy ).

    Jack klises de nagyon es eroltetett, nem tudtam komolyan venni a questjet, Zaeed szinten, a tobbi annyira jellemtelen hogy nem is emlekszem a nevukre ( Kasumi meg erdekes lett volna, de a hattersztorija elcsepelt lett )

    Ja lefeljtettem a legizgalmasabb karaktert, Legion-t vele erdekes beszelgetesek vannak ( jol fogja meg a tobbszoros en fogalmat ).

    Liara az 1-ben olyan volt mint a 2-ben Tali, lathatoan apakomplexusos ( Liara anyakomplexusos az egynemuseg miatt ), esetlen, idegesito, folyamatosan leugattam ha rinyalt.

    A szex reszhez meg annyit hogy azt nem monitoron hanem agyban-parton-liftben-wcn-vontafulkeben-lepcsohazban-stb kell muvelni igazi novel/ferfival ( kinek milyen identitasa van ), de nem egy videojatekban, achievementnek jo meg hogy par kocka vegre ugy erezze kapcsolatba kerult. De attol meg beteg dolog rajta porogni.

    "(A legutóbbi "ne felejts el kezet mosni játék után" Duke Nukem videós poénon is tényleg megsértődtem...)" - nem csodalom hogy magadra vetted ( en kurv@nagyot rohogtem rajta ), pont a hozzad hasonlokhoz cimeztek:D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák