Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eli_Stone

    aktív tag

    Megmondom őszintén szerintem a 8pont teljesen reális. Én hatalmas ME fan vagyok de az ME3 végződése/i/ számomra hatalmas csalódás. Eddig simán 11pontot adtam a10-ből :) , de most teljesen jogosnak érzem a 8-at.
    A játékmenet amúgy zseniális a történet nagyon jó, kivitelezés jó, persze azért van nem kevés bug amit nyilván javítanak majd de a végét, hogy a francba tudták így elszúrni. Valamelyik BW-s arc azt nyilatkozta még a megjelenés előtt, hogy biztos ami biztos azért tartsuk meg a mentéseinket mert akár még jó lehet az újabb részekhez, de a befejezés teljesen mindegy mit választasz lenullázza minden eredményed tehát feleslegessé válik a mentés.
    Az EA-nek megint sikerült elrontania egy játékot. Nyilván hajtotta a BW-t, hogy ennek ekkorra meg kell lennie stb.. és ez a minőség rovására ment.
    A BW fórumán nagyon keményen beszólogatnak a rajongók és sokan eljutottak arra pontra, hogy viszlát BW soha többet játékot tőlük, persze ezeknek a fele csak pillanatnyi felindulásból ír ilyet de azért jól tükrözi az általános elégedetlenséget, hogy, ha elkezded olvasni az ME3 vélemények fórumot eleinte még mindenki dicséri majd attól kezdve, hogy végigjátszották az emberek, jön a fikázás kb 10 hozzászólásból csak 1-2ember dicséri a többiek reklamálnak, dühöngnek. Persze az EA ezt hatalmas sikernek fogja előadni és természetesen kiemel majd pár hsz-t, twitter postot amiben dicsérik. Szerintem a BW-nek, ha nem akar elfelejtődni virítania kell egy alternatív végződésű DLC-t vagy egy a Genesis-hez hasonlót arról, hogy mi történt vég után. De tényleg teljességgel érthetetlen, hogy az eddig zseniális történetnek, hogyan írhattak ennyire elcseszett véget a beígért lezárást semmiképpen nem hozza.

Új hozzászólás Aktív témák