Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    válasz Antibazsi #24 üzenetére

    "Vagy ez már nagyon sims-es? :DDD"

    Attól tartok... :))

    (#23) AXisBOLD: Abból kiindulva, hogy egyre több, történettel rendelkező játékban kap szerepet az érzelem, azt hiszem, hogy Te tartozol a kisebbségbe ezen téren.

    Ezekben a játékokban eleve nem a szexen van a hangsúly (még ha a marketingesek erre is hegyezi ki a dolgot), hiszen az a videón is látszik, hogy kb 15 másodpercnyi utalás, hogy lesz valami... Itt az érzelmi szál a lényeg, ahogy eljuttok ideáig, ahogy megismered az adott társadat, ahogy megnyílik. Egy ügyesebb fejlesztőcég, mint például a BioWare, ezt nagyon élvezhetőre megtudja alkotni.

    [ Szerkesztve ]

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Antibazsi #24 üzenetére

    De pl sokszor a wc-zést is hiányolom. Hiszen az is az élet egyik legfőbb része. Nem értem,h miért nincs random hasmenése a főhősöknek
    A hajón már van WC, de soha nincs ott senki. :DDD
    Amúgy küldetés közben szerintem megoldják már a dolgot ezek az űrruhák, csak olyan helyre kell állni, ahova pottyanhat/folyhat (vagy akár el is tárol egy kisebb adagot úgy, hogy elpárologtatja belőle a vizet, és összepréselődik - szokott néha gőzt ereszteni a ruha). :DDD
    Én viszont nem hiányolom ezt, ha itthon vagyok általában sokat iszok, és akár óránként hugyozok, de ha elmegyek valahova napközben, csak szökőévente keresek fel nyilvános WC-t. Iskolában/munkahelyen nem kell vedelni, vagy zabálni, ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák