Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    " Anti-Aliasing: 0 " Igazán megnéztem volna 1 kis AA-val is. Amióta megvan a hardver hozzá azóta elviselhetetlenül gusztustalannak tartom a recés éleket főleg 1440x900ban úgy lehet feltűnőbb lenne a különbség. Ami még így is látható az főleg az árnyék és a fényeffektekben mutatkozik haloványan.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Xaels

    félisten

    válasz heihachi #72 üzenetére

    Sok dologban igazad van, de azért ez sem ilyen egyszerű. Maradjunk az X360-nál. Nekem csak 1 mezei Arcade változatom van. Itt nem először fordult elő, hogy a gyárilag csomagolt 256MB-os memkártya kevés és akkor még arról nem is beszéltünk, hogy a rengeteg DLC meg stb. mennyi helyet igényelne így egy csomó dologból kimaradok. Persze ez egy PRO/ELITE változatnál megint más ill. a PS3 esetében ilyen gondok sincsenek. És akkor még nem beszéltünk a LiVE rendszer lefedettségéről(persze aki kicsit is ért ezekhez a dolgokhoz az hamar megtalálja a megoldást), árairól stb... Messze nem olyan kényelmes, mint amilyennek néha tűnik.

    Az ágyban FullHD tv-s játékról meg annyit, hogy én a PC-met is kényelmesen elirányítgatom az ágyban fekve ez nem jelent akadályt és ha akarnám akkor még 1 Tv-re is ráköthetném amennyiben ez lenne az igényem. Ez nem lehet pozitívuma számomra egy konzolnak

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák