Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeAdam

    tag

    Komolyan mondom, amit a Sony művel játékfejlesztés címszó alatt, arra egyszerűen nincsenek szavak.

    Engedjétek meg h megosszam a rövid történetem ezzel kapcsolatban. Nagyjából 2003 óta lett a kedvenc hobbim a videójáték, ekkortól kezdve mindig kizárólag Pc-t használtam és imádtam, viszont valami pár évvel ezelőtt megváltozott.Megjelent egy bizonyos Witcher 3. Ez volt az a PC-s cím ami annyira magas minőséget prezentált minden területen amire korábban nem volt példa. Ettől kezdve más szemmel kezdtem nézni a videójátékokat és valljuk be az ezt követő 3-4 évben a multiplatform játékok minősége a béka segge alá kezdett csúszni pár talán a lécet éppen megugró példától eltekintve. Közben egyre inkább felfigyeltem a konzol platformra és a Sony ambíciózus exkluzív címeire. Idén jutottam arra a pontra, hogy elegem lett a formára vágott Ubisoft/EA féle ganéj tucattermékekből és beruháztam egy PS4 Slimre.
    Na ez a kis konzol és a Sony mesterművei adta vissza a hitem a videójátékokban, amit a Witcher 3 óta nem találtam meg. Sőt tovább megyek, a tavalyi God of War talán a lengyelek mesterművét is túlszárnyalta. De a többi exkluzív is hasonló ligában játszik.

    /Alig várom már a szamurájos kalandot, bocsi a hosszú kommentért.

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

Új hozzászólás Aktív témák