Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Myn

    senior tag

    válasz Stauffenberg #25 üzenetére

    Totál egyetértek, az 1, akármennyire kedvencem, frusztrálóan nehéz volt... :((( Ha ma jelenne meg, nem is vinném végig (ugye, 18 éve még sokkal több időm volt gamerkedni).

    Nekem a Mafia 2-vel az volt a bajom, hogy nagyon rövid volt a fő sztori (pedig tetsztett), csak 15 küldetés és azok is rövidebbek, mint az 1-ben voltak. Szerintem az open world próbálkozás, nagyon rosszat tett neki: a Jimmy DLC-k konkrétan sz*rok voltak (dög unalom), a Joe DLC-ben meg 4 fő küldetés volt jó, a többi csak ölte a Mafiá-s hangulatot.

    A harmadiknál már jobban integrálták az open-world content-et a játékba, csak épp így 12-egy-tucat játék lett, kicsit olyan "szegény ember GTA-ja" feelinggel, ami tetszett benne az alvezéres menedzserkedés, az legalább valami új volt, illetve a Stones Unturned DLC is nagyon bejött. Ettől függetlenül a sztorija jó volt és úgy többé-kevésbé a játékkal is elvoltam, nem volt olyan sz*r, mint amennyire lehúzták.

    (#31) Chapel: Úgy látom a Bertone-os mellékküldik átkerültek a Free Ride-ba...

    [ Szerkesztve ]

    "War does not determine who is right - only who is left."

Új hozzászólás Aktív témák