Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz Polllen #36 üzenetére

    Akkor nem mostanában lesz KOTOR a Steam fiókodban, mert 9 eurós ára nem nagyon fog változni, 75%-nál nagyobb zakciója pedig pláne nem lesz. :U
    Bár én is falnak tudok menni a Steam forórumain a pénzesebb nyugatiak "vegyedmegmertegykávédrágább" beszólásaitól, de a 130 forint többlet miatt sírni már magyar pénztárca szerint is csak kukacoskodás. :P
    Mass Effect 2 pedig Galaxisban is csak egy ideig akciós, lesz az még 4000 forint is hosszabb távon.

    Egyébként én Battlefront 2 zakcióra várok, 5 eurót megérne, többet nem. :) Esetleg még Clone Wars Republic Heroes 5€ körül, jópofi az a Cartoon Network-ös grafikai stílus, persze az se baj ha elindul, mert ez nincs garantálva. :DDD

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

  • cskamacska

    addikt

    válasz Polllen #41 üzenetére

    A 130 forint úgy jött ki, hogy a bank 633 forintot számolt fel a KOTOR-ért. :) Türelemmel pedig itt éppen nem mész semmire, mert a legnagyobb akciók is általában 2 és 5 euró közé vannak belőve, ez alatt kb 2-3 címet láttam összesen még a legnagyobb akciózások közepette is. :P
    Bettlefront II is megvót, jó, szép, és pont olyan mint 5 éve. :) Ez így olcsóbb volt mint bármelyik bolti Battlefield, és bár közel sem játszanak vele már annyian, de azért egy 30-40 fős Hoth-on lebírkózott ütközet azért még mindig üt.. :R ..ha épp nem fagy ki a játék. :DDD

    Republic Commando meg nem az én műfajom, a vidkártyához kapott Rainbow Six Vegas 2 lemeze is csak kallódik, és porosodgat. :(

    Egyébként szerintem szemét húzás volt a Monkey Island a hétvégére, mivel anno Star Wars hét volt meghirdetve, és nem Lucasarts hét. :U Egy Jedi Knight Collection, vagy épp Republic Commando 75%-os akció még pont befért volna. :(((

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák