Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Xaels

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Ez várható volt. Az első rész után abba kellett volna hagyni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) nebulo válasza Xaels (#1) üzenetére

nebulo
(tag)

Nem abbahagyni kell, hanem jót csinálni! :)

Nem baj, jó lesz majd fél év után pár ezer Forintért egy hófuvásos péntek estét ávirrasztani! :)

(#3) Lacccca87

Lacccca87
(őstag)

Ami engem zavar az az átvezető vidók minősége. 1-2 be sokkal jobban néztek ki a karakterek. Pl az öltözéken volt szőrme, itt kb egy lapos textura.
Ettől függetelnül jól néz ki maga a játék, elején vagyok még meglátjuk mi sül ki belőle.

(#4) Gergosz2

Gergosz2
(veterán)

jujj hát ez még a középkategóriába se fér bele :)

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#5) Dealer95

Dealer95
(őstag)

Na mindjárt kipróbálom milyen is.
Bár a videók alapján sem tetszett már annyira mint az első.

(#6) Sonja

Sonja
(veterán)

Nekem viszont tetszik. :K Kicsit Dead Space 3 beütésű, de ettől még jó! Igaz, az elsővel nem igen játszottam, de a második résszel igen, ami egy kalap kaki volt. :D

[ Szerkesztve ]

Senki sem valódi, csak páran kevesebbet hazudnak. - Linux User

(#7) Mister_X

Mister_X
(nagyúr)

Már az első rész után kifulladt a sorozat, ráadásul az is csak azért lett sikeres, mert nem nagyon volt akkortályt "nextgen" cím.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#8) Silentfrog

Silentfrog
(veterán)

Elég nagy a szórás 40%-78% ig. Ez egyik pontszámot nézném akkor eszembe sem jutna megvenni ha a másikat akkor meg olyan mintha a Bioshock Infinite színvonalú játék lenne.
Ezért nem érdekel engem a tesztelők véleménye.

(#9) saelin válasza Silentfrog (#8) üzenetére

saelin
(veterán)

+1

A kettővel még játszottam, de erre inkább nem költök. Max ha lemegy az ára valami akcióban.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#10) Sanchez638

Sanchez638
(addikt)

Jól nézett ki, kíváncsi vagyok rá

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#11) - = Zk = -

- = Zk = -
(félisten)

saját zenét hogy lehet hallgatni benne?!...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#12) Raider 01

Raider 01
(aktív tag)

Sziasztok!
Nem tudok benne fegyvert váltani,vagy csak bamba vagyok!Vettem 2 fegyvert is,de csak a pisztolyom tudom használni,és abban lőszert cserélni.Egér középre írja,de nem reagál semmit.

(#13) Raider 01 válasza Raider 01 (#12) üzenetére

Raider 01
(aktív tag)

Sikerült!Megoldva! :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.