Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz gidalight #50 üzenetére

    "Az emberek döntő többsége teljesen értelmetlennek tartja ezt az egész egészségügyi vészhelyzetet.": elhiszem ezt az állítást. ennek két megfejtése lehet:
    1. az egészségügy vészhelyzet marhaság.
    2. az emberek döntő többsége ostoba, mint egy pár rendőrcsizma.

    én a másodikra szavazok. a rendeletek és törvények megtartásáért nem jár hála, az az alapértelmezett.

    csak ismételni tudom magam: a világ soha többet nem lesz olyan, mint 2020 előtt volt. tehát ha te úgy érzed, hogy egy évet (ami konkrétan 2020) eldobtál (a vírus miatt), akkor jobb, ha felkészülsz rá lélekben, hogy az összes további évedet is el fogod dobni egészen a halálodig. nem bántásként mondom, hanem extrapolációként.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz gidalight #53 üzenetére

    azt ugye érted, hogy az ilyen duma akár hazaárulás kategória is lehet, mindenesetre sok év a sitten.

    másrészt meg: nagyon sokáig csak riogattak az állatokról emberre átterjedő vírusokkal, meg pandémiával meg egy rakás ide kapcsolódó dologgal, és mindenki csak röhögött a történeten, miközben nem hitte el. ennek megfelelően a védekezésre is tettek magasról.

    2020 bebizonyította, hogy a károgóknak van igaza. van állatról emberre terjedő vírus, ki lehet robbantani egy pandémiát, stb. ennek következménye, hogy a totálisan szabad flangálás a világban megszűnt egyszer és mindenkorra. akárhogy is álmodoznak harci kedvről elborult agyú fotelforradalmárok borgőzös álmaikban, ennek a történetnek itt vége van. pontosan ugyanúgy van vége, mint ahogy 9/11 előtt csak úgy felsasszéztál a repülőre, de mióta két géppel ils nélkül leszálltak a wtc 8x emeletére, azóta a seggedben levő szőrszálakat is megszámolja a migrációs tiszt a reptéren. és hiába lesz idén húsz éve, azóta csak szigorodik a biztonsági protokoll.

    ezen tények ellen tetszőleges társadalom tetszőleges harci kedve felébredhet, el fogják nyomni, mint csikket a betonon.

    persze ha véletlenül úgy értetted, hogy a társadalom harci kedve a vírus elleni harc iránt ébred fel, akkor bocs, félreértettelek. hajrá!

    ha javasolhatok valamit: hagyd el az agyhalottak halmazát és próbáld meg használni az eszed. még azelőtt, hogy elkezd itt suhogni a moderátori kasza. meg azelőtt, hogy letelnek az évek, amiket a mindenható kiszabott számodra, úgy, hogy csak várod, hogy majd harci kedv, de sose jön el, csak ló, részletre.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz gidalight #56 üzenetére

    próbáld meg értelmezni a saját hozzászólásaidat.
    Más véleményed lehet. harci kedved nem lehet. más véleményt lehet tolerálni, amíg azt konform módon elő tudod vezetni.
    harci kedvre meg ki tudja, milyen lázadásra való felbujtás az sitt.
    ez utóbbit kizárólag te követted el, tehát nekem ne tanácsolj olyat, ami megalapozatlan.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • #90088192

    törölt tag

    válasz gidalight #56 üzenetére

    Ta csak azt hiszed, keveseket erint a repteri, mizeria, az elmult 3 evben tobbet repultem, mint a legtobb ember egy eletan at autozik. km-re kivetitve. Szerinteb milyen buli mindenhol bakancsot levenni, Laptopot kiramolni a taskabol, kiuriteni a zsebeket a femdetektorhoz, es elotte vegigvarni a sorokat, vagy eppen 3-4 oraval korabban erkezni, hogy ne a tomeg nyomorba kelljen varakozni a soromra?
    Most havonta 2000km amit repulok stabilan, a leghosszabb turam az elmult 3 evben: Perth-Adelaid-Coober Pedy-Adelaid-Brisben-Gladstone-Brisben-Chincilla-Brisben-Perth ez kb 3 het alatt, ugy, hogy dolgoztam.
    Szerintem a hatam kozepere kivanom a repteri mizeriat. Mellesleg volt tavaly elott a fent emlitett tura elott, egy Perth-Gratz 12 nap MO majd Gratz-Perth Tura is volt.

Új hozzászólás Aktív témák