Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RawrrSoul

    csendes tag

    A munkahelyi téma rám is full igaz volt, szintén 5 évet húztam le, bár én egy autóipari gyárban, kezdetben operátorként, majd raktári munka meg sem álltam vezető pozícióig... És szép lassan emelkedett a stressz szint, főleg mikor már egyszerre végeztem 3-4 ember munkáját egyszemélyben, mellette pedig felelősséggel voltam 20+ emberért... Tavaly érkezett el a pont nálam is, hogy olyan szinten voltam mentálisan ami már az itthoni dolgaimra is kihatott, értsd: a kapcsolatomra a feleségemmel. Nekem is mennem kellett, mert a szorongás, a folyamatos idegesség, a kedvtelenség már minden napos volt, mindez a vacak meló miatt.... November óta máshol vagyok, nem gyár, gyártás de másjellegű, alig vagyunk a cégnél, nyugisak a körülmények, kollégák is jók, főnökség is. Előző helyen sem a kollégákkal volt a gond, csak az elvárásokkal...

    Maximálisan megérte, 180 fokot fordult mind a kedély állapotom, mind az általános hozzáállásom szinte mindenhez. :) Bár, én rövidebb ideig húztam ezt az egészet, kb 1.5 évet stagnáltam ebbe a kialakult helyzetbe mikor is egy napon, műszak közbe "megvilágosodtam", és a'sz'ondtam f*ck this sh!t... :)

    Covidot asszonypajtással mi is benyeltük már párszor, számszerint 3x, túléltük, így közösen még élvezetes is volt a kis betegeskedős kényszerpihi... :)

    Fel a fejjel, kitartás, és sikereket kívánok! :R

    n o p e !

Új hozzászólás Aktív témák