Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Borkov

    újonc

    válasz Akelaus #12 üzenetére

    Mivel a kérdéshez nyitott topicnál nem nagyon jön válasz (biztos nem látja senki:D) és úgy látom itt vannak olyanok akik kedvelik az ilyen stílusú játékokat, megpróbálom itt is feltenni a kérdést...

    Sziasztok,
    Kb. 10 éve nem játszok, de nagy ritkán barátnőmmel leülnénk kikapcsolódni. Egyedül nincs kedvem, neki pedig persze nem olyan játékok tetszenek mint nekem. :D
    Régesrégen a Crock2-őt vittük végig, aztán a Disney UP The Videogame-et. (www.youtube.com/watch?v=mAx0baEdOGY)
    Abban az tetszett neki, hogy egymást segítve együtt játszhat a két karakter. Olyasmi kellene ami ugrálós, gyűjtögetős 3D kalandjáték, aranyos karakterekkel. A Ratchet & Clank pl. azért nem jó, mert túl scifi jellegű, az már nem tetszik neki :D Inkább meseszerű legyen. Nehéz eset :D
    A címben említett Yooka-Laylee szerintem tetszene neki (www.youtube.com/watch?v=8IeWYEZEesg), de pechemre kevés hozzá a gépem.
    C2D-E8200/4GB/256SSD/9600GT512MB , új gépet emiatt meg nem akarok, mert minden másra elég nekem, játék pedig kb. havi 1-2 óra lenne, szóval extra alkalmi játékosok vagyunk.
    Előre is köszi, ha tudsz ajánlani pár címet, ami ilyen stílusú, és megy a konfigon.

Új hozzászólás Aktív témák