Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • futo001

    senior tag

    LOGOUT blog

    V10 és V20 után váltottam V40-re. Szívem szerint mennék vissza V10-re, eddig az volt a legkülönlegesebb a sorozatban dizájn szemszögből.
    Nagyon bejön amúgy a V40, bár kicsit nehezen vettem rá magam a váltásra pár hiányosság miatt (csak a kihagyhatatlan ár miatt vettem meg, nem is agyaltam rajta előtte): a másodlagos kijelzőt kicsit hiányolom sokat használtam appok közti váltogatásra és ezt a floating bar nem helyettesíti maradéktalanul, a hátlapon levő bekapcsoló- és hangerőgombok nekem jobban kézre estek, a dual SIM verzióban sajnos nincs dedikált SD foglalat, akku nem cserélhető, de funkciók tekintetében amúgy teljesen rendben van. A kijelző gyönyörű, akkuidővel nincs bajom, gyors, szép képeket készít, szóval tud majdnem mindent ami elvárható.
    Vezetékes zenehallgatásra még mindig ezek az LG-k a királyok. :)

    Akartam a kijelzőre üveget venni, de nincs túl nagy választék, végül csak drágán sikerült rendelni. Bezzeg a V10, V20, iPhone 5s, 7 Plus, XS-re simán utánad dobják egy ezresért.

    [ Szerkesztve ]

    I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

  • futo001

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz David3 #544 üzenetére

    Nekem anno a Dual SIM LG G3 hamarabb kapta a frissitest, mint az 1 SIM-es verzio. Mar nem tudom milyen regios volt.
    Nem tudom V40-nel maskepp van-e, de nem arasztjak el frissitessel az biztos.

    Gratula a vetelhez, hasznald egeszseggel. :)

    [ Szerkesztve ]

    I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák