Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Cifu #3 üzenetére

    "Azt sem értem, hogy az LG, amelyik az OLED élharcosa, még a csúcskészülékeibe sem pakol OLED kijelzőt... Vajon mi lehet ennek az oka?"

    Mert ezzel egyetemben az LG a világ egyik legnagyobb IPS gyártója is. Sokkal olcsóbban kihozza, mint OLED-del, amivel érezhetően a nagy konkurens Samsung modellek alá mehet árban.

    Persze ettől még a másodlagos kijelzőnek nagy baklövés az IPS.

    ----

    Nekem egyébként az egész V10 kapcsán az az érzésem, hogy tákolmány. Látták év közben, hogy lefelé görbülnek az eladási mutatók, aztán összedobtak sebtiben egy új flagshipet (nem egészen megértve, hogy a piaci mutatók pont azt jelzik, hogy a 350-400 EUR környéki sávba kell atombombát dobni ha tarolni akarnak, az emberek azért vesznek kevesebb flagshipet, mert drágák, nem arra vágynak, hogy még drágábbak jöjjenek).

    Másodlagos kijelző, manuális videózás, Dura Skin, ujjlenyomat olvasó, spéci DAC, papíron ezek tök jól néznek ki, aztán az apró részletek lehúzzák az összképet. Belezsúfoltak amit tudtak,

    Én a G4-et kiforrottabb telefonnak tartom, még annak ellenére is, hogy számomra is bosszantó néhány hiányzó dolog, ami egy flagshipnél 2015-ben már alapvető kéne, hogy legyen (pl: ujjlenyomat olvasó, vezeték nélküli töltés, stb).

Új hozzászólás Aktív témák