Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Konfigos

    őstag

    válasz Remekelek28 #300 üzenetére

    Rendben,én is erre gondoltam.Hétvégén lesz is időm rá,de igazából én továbbra is azt mondom hogy messzemenő következtetéseket nem szabad levonni még,friss telo friss rendszer..Lesz ez még jobb szvsz.

    Őszintén megmondom nekem teljesen elég lenne a g4 kamerás képessége,abba reménykedtem ezt hozza azért a g6,de egyelőre úgy látom hogy nem. Szabadtéren még nem próbáltam,szobába lámpafénynél viszont kivehető a betűk körvonala talán még olvashatónak is mondanám a g4el,g6 teljesen elmossa.Ezen meglepődtem kicsit,aztán azon is hogy a full auto módba egyszerűen nem fókuszálta ki amire rányomtam.Szerintem ezek még gyermekbetegségek a telonál és lehet nem is mindenkinél. Annak idején amikor megvettem a g4et és ott volt egy hölgy ismerős az iphone 6al gondoltuk összeeresztjük pár fotóig,és félelmetes volt hogy a g4el még az arcon lévő pihék is látszódtak belezoomolva. Erre nálam az s7 tudott még egy lapáttal rátenni bizonyos fényviszonyok között,de legbelül még mindig g4 párti voltam.Ár érték arányba soknak tartottam amit elkért a samu s7-ért,kb dupla annyiba került újonnan akkor,és pár igen hasznos dolgot leszámítva semmivel se nyújtott többet.Ugyanez a helyzet most a g6al is nálam,szomorú módon g4eket dobálnak aprókba 45-50 ezer körül (ennyiért nálam marad a fiókba mivel patika állapotba van),és ha ezt veszem alapul,vagy azt hogy a g4 mennyi most újonnan akkor a g6 se éri meg a felárat számomra,de ez szubjektív.Viszont kinézetre+vízálló stb stb miatt váltottam.Megbánni nem bántam meg,mert tényleg szép a g6,és nagyon jó fogni is.

Új hozzászólás Aktív témák