Új hozzászólás Aktív témák

  • gidion90

    tag

    válasz Konfigos #717 üzenetére

    En nem hasznalom egyiket sem meg, de ex s6 Edge tulajkent es,ex lg g3 tulajkent h az lg sokkal szerethetobb, foleg amióta nem műanyagból építkezik, raadasul mindig is formabontobb volt külsőre akármelyik samutol. Most is lg jelent meg eloszor ezzel a keparannyal, bar van egy nezetem miszerint mindegyik hatalmas elektronikai marka vállalat egy nagy hatalom keze alatt van igy tudnak a trendekrol..stb... De ha csak azt nezzuk, hogy rengeteg ember kezében lesz s8 s7... Akkor az lg egyedisége mar bizonyított ezzel. Sokkal vonzóbb volt nekem barmi is a piacon ha azt nem lattam minden masoidk ember kezében. Mint egy iphone.. Semmi erzelmet nem vált ki. Viszont felkapom a fejem ha egy lumia 1520 at latok, vagy egy motorolat, oneplust 3at... Mert ezek nem annyira tömegek. Na lehet offtopic igy abba is rakom😄 csak itt tanulás közben leeresztem. A gozt😄 de alig varom, hogy baratibb arba essen ez a g6 es dac koreait mar veszem is. Csak azt kell eldönteni h fekete vagy titanium😄

    A sik képernyő meg tenyleg letisztultabb es nekem elegánsabb.. Ha nem vesszük most azt bele, hogy páva nem páva, mert külső alapjan ne iteljunk, sot sehogy se. De ez a legombolyitett kijelző nekem mar tul elephone mé dogeee szint ha nincs kijelző bekapcsolva. Ez a 2,5D glass egyedul a lumiakon volt szep es egyedi. Finn design...😊

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák