Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoloawake

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nekem most ment tönkre a kb 4 éves sgs3-asom, és azon gondolkodom hogy LG-t veszek mert elegem lett a samsungból nagyon. Viszont nem tudom eldönteni (és ebben kérném a segítségeteket) hogy melyiket vegyem meg.
    A V10-et, a G5-öt vagy várjak még hátha jön egy V11 vagy egy jobb másik?
    Tudnátok segíteni? Csak mert szétrobban a fejem az őrlődéstől :D

    Imádom a V10 kinézetét meg hogy minden benne van ami kellhet, de a g5 a legszerelhetőbb mobil eddig, ott van két kamera ahol kell is, és moduláris ami nagyon jól jöhet még plusz elfér a kezemben stb.

    Multimédiás felhasználó vagyok, fényképezek, játszok, (videózok de csak hobbiból) folyamat mail-t kell néznem, filmet nézek ha van min, és nem kímélem a telót az tuti :D

    Azért LG-re gondolok mert eddig egy haver se mondott rosszat róla vagy hogy lagolna, de minden samsungos haver kidobta a francba a telóját. (én is határán voltam)
    Köszönet a segítségért!

    Zoloawake

  • Zoloawake

    csendes tag

    válasz Quqesz #919 üzenetére

    Ezért gondolkodom a várakozáson, mert talán abban is már c-s usb lesz ami mondjuk segít abban hogy ne tépjem szét a teló széleit amikor rosszul akarom bedugni mint a mostani s3-ba,
    meg talán moduláris lesz mint a g5 mert ahogy elnéztem abban minden kb 10 perc alatt cserélhető ha elromlik.

    Nem vagyok annyira power user hogy nekem mindenáron a 820 snap kelljen, de egy kicsit nagy a v10 pedig álmaim kinézete az a telefon. G5 ugyanúgy jó még tapintásra se értettem mi baja van mindenkinek vele mert a régihez képest sokkal jobb, de ennél meg rettenetesen félek hogy mennyire sérülékeny lehet a festés plusz a modul csatlakozó...

    Nagy a dilemma már vagy 2 hónapja :S

    Pénzt meg gyűjtöm egy ideje de nem holnap venném meg egyiket sem :D

    [ Szerkesztve ]

  • Zoloawake

    csendes tag

    válasz lalika740 #924 üzenetére

    :D
    Írtam a V10-es topikba is hogy mondjanak valami pro/kontrát a dologról de itt is és ott is ugyan annyi ellene mint mellette és én meg szétrobbanok :D XD

    Amúgy lehet hogy az lesz hogy megvárom az októbert/ novembert.
    Addig a g5 kiforrja magát, már lesznek róla hosszú távú vélemények, a V10-nek meglátom az utódját lehet hogy egy csomó dolgot javítanak rajta szóval veszíteni nem tudok, max nem csinálok nyáron annyi képet meg ilyenek :S

Új hozzászólás Aktív témák