Új hozzászólás Aktív témák

  • Ysub81

    újonc

    Nem tetszik a kinézete? Akkor vegyél egy félmillás S8-az vagy ájfone ikszet és rendelj hozzá egy ezer forintos gumitokot chájnából. Minden telefon ugyanúgy néz ki. Kijelző elől, kamera hátul gombok oldalt.
    Én két éve vettem egy aranyszínű G5-öt asszem ezüstöt akartam de nem volt de már nem is bánom. Két éve használom az Lg G5-öt. Már kezdett kínlódni a töltőaljzat nem pattant be rendesen a csatlakozó ezért könnyen kicsúszott ha töltés közben mozgattam. Vettem hozzá új akksit meg alsó modult persze gyárit amazonról átszámítva 6 ezer forintért. Mert ebben ugye cserélhető. Na ezt csináld meg egy unibody telefonnal. Jelenleg 6 font amazonon a Camplus modul átszámítva nincs 2 ezer forint. De a Bang&Olufsen hifi DAC is 10 ezer körül van amivel úgy szól mint egy dedikált 24 bites médialejátszó. Persze az LG -nek nem jöttek be az eladások pedig sztem jó ötlet volt. Ui.: a készülék háza még két év után sem recseg sem nyiszorog. Hardveresen még mindig nincs nála izmosabb. 8.0 droid jött frissítésnek. Úgyhogy sírjon mindenki mert nem néz ki jól. De igenis jobban néz ki mint a sokkal újabb telefonok.

Új hozzászólás Aktív témák