Új hozzászólás Aktív témák

  • gretzky77

    veterán

    válasz drmotto #4683 üzenetére

    Akksiról azért nem is írtam összehasonlítva,mivel ilyen téren nem ismerem a G5-t,de az S7e akksija sem kiugróan bitang sztem! A Samu topicjáról nem is beszélve,nagyon sok elvakult fan van ott sajnos! Amikor le mertem írni a véleményem,hozzáteszem egy vélemény a sok közül és nem is volt lehúzos akkor a V10-el találtak be,hogy milyen szar az akksija meg ilyenek! Volt aki azt mondta ő használt V10-et és a 3 óra SOT sem volt meg! Amikor azt mertem mondani,hogy nagyban függ ki hogy használja és milyen programokkal meg,hogy nekem átlag 4-4,5 óra megvan a V10-el,igaz minden este töltöm de a Samut is töltöttem akkor az volt a válasz,hogy nem valós dolgokat állítok! De az márpedig valós,hogy neki a 3 óra sem volt meg! Erre mondtam,hogy azóta voltak frissítések az is számíthat ám! Na mindegy nem offolom szét a topikot,nem vonom kétségbe hogy nagyon jó teló az S7e de sztem túl van sztárolva! Az Lg UI-ja pedig sokkal szebben fut még a gyengébb V10-en is mint a TW a Samun sztem!

    De mondom ez csak magánvélemény !

    Aryon nem vagyok annyira biztos abban,hogy a V10 akkuban gyengébb ám,sokan szídják de főleg olvasottak alapján és nem tapasztalatból! Sztem a mai okosteló átlagot bőven hozza!

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

Új hozzászólás Aktív témák