Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schumi

    aktív tag

    válasz mikesa #34001 üzenetére

    köszi a tippet, szerencsére minden képet meg tudtam menteni bár rengetegszer újraindult, így 6 órás időtöltés volt, de legalább minden meglett.

    Folyamatos mélyhűtőzés nekem nem vált be, pedig órákon át próbáltam azt is.
    Aztán kivettem rádugtam gépre és utánna egész sok üzemidőt sikerült összehozni pár restartal,
    meglett minden kép, de még szervízbe vitel előtt szerettem volna egy factory resetet, na az már sehogysem jött össze, így maradt minden rajta

    utánna próbáltam resetet a hajszárítóssal azzal se ment

    szervízbe azt mondták alkatrészt várnak így akár 2 hét is lehet...
    csak az zavar hogy az adatok rajtamaradtak és törölni már nem volt lehetőségem rendesen, bár gondolom nekik első az lesz hogy próbálnak firmt tenni rá, v factory resetet, vagy csak meglátják hogy ez van vele, és már teszik is félre a cserélős pultra.

    tudom én vagyok túl izgulos, de ilyenkor a rossz alaplappal mi történik ? el lehet kérni esetleg, hogy véletlenül se kerüljön róla ki semmi ? na nem mintha szuper titkos dolgok lennének rajta, de sok helyre be tudnak lépni vele, persze nyilván nem fognak és le is xarják, fontosabb helyeken azért változtattam jelszót

    Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

Új hozzászólás Aktív témák