Új hozzászólás Aktív témák

  • balazs1022

    őstag

    válasz Mentolka #46940 üzenetére

    Azért nem egészen. Kijelző felbontása ugyanannyi és ugyanugy 5.5". Snapi 808 helyett 801 (elenyésző a különbség). 3000 mAh akksi (cserélhető). Egyedül kamerában annyival "gyengebb" h 13 mp-es es nincs benne OIS. Viszont van benne pl 90 masodperces hosszúzárido. És ugyan olyan jo képet lehet vele lőni. Mivel a G4-ben is az Oppo-ban is Sony szenzor van igy ez is inkább színzajos képet csinál. (Van G3 a csladban - attol sokkal jobb képet lő, főleg hogy ez alapból tud raw-ot).
    3GB ram-ban is egyezik( mint a G4-ben)

    Másfelől azert nem visszalepes, mert ennek nem ég be a kijelzoje, nem megy tonkre az alaplapja, tehat uzembiztos. Sokaig telefon marad.
    Plusz 1 dolog: van benne VOOC gyorstoltes, es a bootloadert nyugodtan lehet nyitogatni.
    Jah es kb hasznaltan ugyanannyiba kerul.

    Nézd, én csak azt tudom mondani h en is merlegeltem a Find7 es G4 kozott. Vegul az elobbi lett. ...Kozben a G4 topikot olvasva nem is bantam meg, mert sorra haltak a G4-ek. Az enyem meg el es verul, s lassan mar 4. éves lesz.

    Ha nem lenne annyi G4 betegseg most en is G4 topiklako lennek. :)

    Egyebkent ha uj keszeleket kellene valasztanom en is bajban lennek mint Ti. :/

    [ Szerkesztve ]

    https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

Új hozzászólás Aktív témák