Új hozzászólás Aktív témák

  • Fromtropoja

    csendes tag

    Nos ez nem lesz rövid, ha nem a készülékről akarsz olvasni tekerj tovább.

    Végig olvastam a topicot és te jó isten… bár ne tettem volna. Még az én kedvemet is elvettétek a készüléktől, amit kedd óta megelégedéssel használok. Annak, akinek még nem sikerült elvenni teljesen a kedvét:

    Először is a mumus: a sebesség. Tény ami tény az LG launchere botrányos, nem ajánlom a használatát. Viszont ha valaki nem az LG home miatt veszi a készüléket, akkor maximálisan elégedett lesz. A launchert tehát gyorsan Novára cseréltem, ami hasonlóan sima élményt nyújt, mint Nexus 4-en volt (fájó viszont, hogy ezzel az Smart healtsról is lemond az ember).

    Kijelző: annak, aki nem amoleden nevelkedett ez a kijelző bizony kifogástalan. Napsütésben is kitűnően képet ad, a kijelző egyáltalán nem fakó, simán hozza a HTC OneX szintet (ami az én szememnek eddig a legjobban tetszett), a részletgazdagságról nem is beszélve. Még valami: a kijelzőméret. Nos én pont emiatt választottam ezt a készüléket és nem csalódtam, hatalmas kijelzőt kaptam kompakt méretben, úgyhogy aki erre vágyik ne sokat gondolkozzon. Egykézzel is bátran használom a villamoson.

    Adatkommunikáció: mind a wifi mind a GPS jelerősség nagyon jó. Ami még számomra kellemes meglepetés az FM rádió tisztasága. Természetesen nem a 3-as metrón, de a volt OneX készülékemhez képest mindenképpen. Füles csatlakoztatása után lehetőség van a külső hangszórókon is rádiót hallgatni, én ennek is örültem.

    Zene: a telefon külső hangszórója hangos. Nagyon. Ezen kívül zenei fronton is nagyon erős, még a hozzá kapott (Quad Beat 2) fülessel is, ami kifejezetten minőségi darab.

    Akumlátor: többnyire igazak a leírtak, átlagos szintet hoz. Jobbat, mint a Nexus 4 de ezt is minden este töltőre kell dugi. Ebayen már berendeltem hozzá a pótaksit, innentől nem is érdekel tovább a történet.

    Melegedés: bizony ez a készülék hajlamos melegedni. Erősebb játékoknál érezhetően felhevül -nem zavaróan, de azért ezzel számoljon, akinek ez szempont.

    Most így hirtelen ennyi. Aki nagy és gyönyörű kijelzős készülékre vágyik használható méretben, annak nagyon tudom ajánlani. Az akadásoktól csak is az tartson, aki nem szeretné lecserélni a lauchert. Azzal is bőven használható, de simaságban és funkcionalitásban bőven a Nova mögött kullog.
    Akinek van kérdése nyugodtan bombázzon. :)

Új hozzászólás Aktív témák