Új hozzászólás Aktív témák

  • Winnipeg

    újonc

    válasz Winnipeg #7070 üzenetére

    Pedig Telekomos, még a Telekom app-ok is rajta vannak még. Most teljesen rendben van minden a telóval, meg a szoftverrel is, most néztem meg, v10L. Csak az elveszett adatok nagyon bántanak... :(
    Felhítam az LG-t, azt mondták, 1-2 esetben tapasztaltak már ilyet, gyakorlatilag ez egy gyári beállítások visszaállításával ér fel, majd utána frissült csak rá az új firmware.. :/ :(
    Ha még pár 10k is lenne, érdekelne, hogy meg lehet-e egyáltalán oldani.... vannak, ami pótolhatatlan fényképek..... :/ :(
    A frissítés előtt, Biztonsági mentést végzett a PC Suite, az meg is van, de az csak a beállításokat és az appokat tartalmazza, mint kiderült- a személyes tartalmakat nem.
    Azt vissza is töltöttem, de sajnos a backup file csak tényleg a beállításokat és az alkalmazásokat tartalmazza :O amit nem is nagyon értek hogy az LG miért nevezi Biztonsági mentésnek/másolatnak.
    Az iPhone ez a név alatt, mindenről ment adatokat.....
    Nyilván én is hülye voltam, hogy nem mentettem el eddig, de ki gondolta volna hogy egy 3 hónapos készüléknél ilyen előjöhet.... :( :W

    Valakinek esetleg valamilyen tapasztalat factory reset utáni adatvisszaállításról....?!?

Új hozzászólás Aktív témák