Új hozzászólás Aktív témák

  • Pistakiss

    őstag

    válasz atike #302 üzenetére

    Háát!
    Én sem fogtam még a kezemben, de kb 2-3 héten belül ilyenre váltok. A sok sírásnak egy alapja van, az, hogy egyesek azt hiszik az ő véleményük a legfontosabb és azon múlik a telefon renoméja! Szinte minden új telefon így kezdi, első hetekben, hónapokban: mi a fenének ekkora, akad, melegszik, nincs rá megfelelő alkalmazásdömping, eszi az akkut. A következő ciklus: rootolás van-e rá, milyen más programmal lehet a gyárit helyettesíteni, a gari megmarad-e, ha lecserélem a gyári oprendszert, stb. A harmadik ciklus: Jaj téglát csináltam a telóból, mit tudnék csinálni, garanciában cserélik-e az üveget, mert mérgemben földhöz vágtam, eladás előtt hogy tudnám újra a gyárira visszaállítani, stb.
    Kb így zajlik le egy telefon élete a "szakmai"-nak nevezett fórumokon.
    Még lehetne felsorolni pár dolgot, de azokat minden fórumban végig lehet követni

    "Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

Új hozzászólás Aktív témák