Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vinyard#

    aktív tag

    Nem értem ez miért jó alapvetően. Nem értem, miért akarnak minden olyan címbe multit rakni, amelynek a célközönsége pont nem az a játékosréteg, aki élne-halna a multizásért. Erre a célra már vannak jól bejáratott, mellesleg jól működő címek, aki multis érvényre vágyik, előbb-utóbb úgyis kiköt ezeknél és a játékosok számát, illetve ezen játékok népszerűségét tekintve, nem is csalódik nagyot.

    Szóval nem értem, miért nem lehet különválasztani a kettőt: Csinálni single kampányra építő ferncsájszt, meg csinálni multiplayer-re építő frencsájszt. Utóbbiban van valamennyire helye a nyúlfarknyi sztori résznek, hogy adjon egy keretet a multinak, de hogy előbbinek mi szüksége van egy multis részlegre, a mai napig nem értem. A multi miatt annyival több ember veszi majd meg a játékot, hogy megéri a humán és pénzbeli erőforrásokat feláldozni érte, amelynek természetesen a single rész fogja látni kárát? Mert nekem "csak" ennyi bajom van ezekkel a fölöslegesen betuszkolt multi opciókkal: A single résztől szívják el a szuflát.

    Kíváncsi vagyok, vajon hány ember játszik még mondjuk a ME3 multijával. Vagy hányan fognak Max Payne 3 multizni pár hónap múlva. Vagy hányan fognak Tomb Raider multizni 9-10 hónap múlva... :((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák