Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hallendor

    csendes tag

    válasz Burki #2300 üzenetére

    Tehát Windows 8 -at használok, Windows 7 -es Lenovo Energy Management + Windows 7 -es JMicron Cardreader driver. E kettő utóbbiból teljesen megfelelő az, amit a géppel adtak a driver partíción.

    Ha nincs installálva a JMicron driver, csak a Energy Management, a hűtés profil gomb nem működik. 3 mp -ként villanik egyet, aztán ennyi. OneKey Theatre -val nem játszottam, nem is igazán venném hasznát, szóval az nem volt fenn.

    Ami azt illeti, én kb. egy nod32 öt telepítettem, mindent hagytam a Windowsra, nem telepítettem codec vackokat sem (érdekes de nekem már win 7 alatt sem hiányoztak codekek, egy VLC player mindent visz). Plusz Energy Management ugye, mert én mindig 50% on tartom az akksit, amikor egyfolytában töltőn van itthon a gép.

    Semmi más Win indításkor betöltődő progit, de tényleg, se OneKey Theatre -t sem Touchpad figyelőt, stb. Semmi szükség rájuk szvsz, csak a Windowst lassítják indításkor. Egyedül még egy nvidia vezérlőpult megy, de az a driverrel együtt került fel, meg az például hasznos dolog.

Új hozzászólás Aktív témák