Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz 2rda #182 üzenetére

    Nem tudom elmondani neked hogy mennyire hálás vagyok ezért a hozzászólásért!! :R már tényleg kezdtem azt hinni hogy csak nálam fordult elő vagy hogy rosszul látok, bár a másik kettő telefonom teljesen normálisan megy a youtube, és eddig is mindig tökéletes volt.

    Most vagy az van hogy csak mi ketten vesszük észre ezeket a dolgokat vagy a mi telefonjaink hibásak.

    Engem a gombok lötyögése és a youtube probléma nagyon zavart a gombokat még talán ki lehet azzal küszöbölni hogy az ember rátesz egy tokot. A hang csúszás biztos valamilyen bug amit mások nem vettek észre eddig.. csak furcsállom azt, hogy a teszt során sem derült ki. Ami aggasztó hogy gyári beállítások visszaállítása és a youtube törlése sem oldotta meg a problémát.

    Nekem jövő héten érkezik a cserekészülék megnézem hogy azon mi a helyzet bár tartok tőle hogy ott is lötyögni fognak a gombok és késni fog a hang a youtube on :(

    Sajnos csak néhány órát volt nálam a telefon és vissza is küldtem. nálam nem fordult elő hogy késlekedve oldotta volna fel a kijelzőt, de tényleg nem volt nálam sok ideig (sajnos).

    Mindenesetre ha a második készülék is ugyanilyen hibás lesz, akkor elbúcsúzunk egymástól. Nagy kár érte mert egyébként rendkívül gyors és akadásmentes volt az egész cucc.

  • Banzai69

    csendes tag

    válasz 2rda #182 üzenetére

    Üdv.
    Ha nem mondjátok a gomb lötyögést, észre sem veszem.
    Csak ha szándékosan rázom,akkor lehet észre venni,de tényleg csak nagyon minimálisan...
    Youtube appot én alapból tiltom,böngészőből nyitom,de itt is van "néha" csúszás,(ez videó függő "szerintem").
    Engem jobban zavar, ez a "doboz" hang, illetve a kamera minősége.
    A képernyő lezárás/nyitás,"hibát" nálam nem csinált még.
    A két "koppos" nyitás viszont elég hektikus.

Új hozzászólás Aktív témák