Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz pro96 #217 üzenetére

    En egy sztereo bt fulhallgatoval hallgatok zenet, szoval nincsenek tul nagy igenyek nalam, inkabb a szabad mozgas sport kozben a lenyeg. Elozo telefonomhoz kepest nem tapasztalok kulonbseget, ugyanugy csatlakozik a fulhallgato es szol a zene, minden rendben.

    (#219) S. Laci : en az elso napon rajta hagytam a foliat aztan levettem es a doboz belso felere ragasztottam, hogy meglegyen

    (#216) S. Laci: na jol van akkor nem nagy veszteseg a gyari tok.. rendeltem mar kozben en is egy tpu tokot, folia mar megjott majd fel kell tenni valamikor. Hatlapra vigyazzatok, legalabbis nalam a felul levo muanyag antennat takaro resznel lathato mar harom mikro karc,pedig vigyazok a cuccra es masodik napja van csak meg. Mondjuk nem izgat a dolog, nem nezegetem az antennafedelet :DDD

    Akksi: nagyon jo az akksi, tenyleg alig merul. Most all 8%-on az akku, tegnap elott este toltottem fel, 11 ora SOT, a korabbi hozzaszolasomban levo hasznalattal :)) de most mar rateszem toltore, bar szerintem ez a 8% eleg lenne meg 45 percre vagy valahogy igy :)

    Szerk:

    (#222) topyjo: az nem semmi! 17 ora. persze nyilvan nem azonos modon hasznaljuk a telefont, de jo tudni, hogy ezt is ki lehet belole hozni, elkepeszto komolyan. Eleve a tudat, hogy most feltöltöm es legalabb 2 napig egyaltalan nem kell foglalkozni ezzel, nagyon jo.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák