Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RangerFox

    veterán

    válasz ldave #69 üzenetére

    Malenia még nekem is hátra van, majd a DLC előtt újra ránézek.:K

  • l.skywalker

    félisten

    válasz ldave #69 üzenetére

    Bakker a Remnant-ot kifelejtettem :D Mea Culpa
    Mentségemre legyen mondva, nagyon össze-vissza vagyok...

    2023. Június
    Vásárlások: 0
    -

    Végigjátszások, eladások: + 2
    +Diablo 3: egy nekró végigjátszással mentem végig a játékon normál fokozaton. Miután korábban végigjátszottam a Diablo 1-et és a Diablo 2 Resurrectedet, a harmadik rész sem várathatott magára és nem csalódtam benne, szerintem ez is nagyon jó alkotás volt: a nehézségi fokozat és a nekró miatt azt mondhatnám, hogy az első 3 rész közül ez volt a legkönnyebb. Az eredeti terv az volt, hogy a negyedik részbe is beleugrok de végül az is még tolódik, de az első három részt mindenképp szeretném végigjátszani még párszor egy-egy másik karakterrel is.

    +Remnant from the Ashes: Ahogy Dave is írta, harmadmagunkkal lenyomtuk sok-sok session után végre a játékot. Solo-ban nem tudom lett-e volna ugyanekkora élmény, de így hármasban nagyon élveztem. A végére kezdtem igazán jól megismerkedni az egésszel, és már szemezgetünk a második résszel is. Hátha az már teljesen cross-play lesz.

    Összesen a hónapban: +2
    ---------------------------
    Éves összes: 6

    Amiket játszottam júniusban: az egyik tesómmal elkezdtünk Fifázni, ha épp nem vagyunk elegen kártyához, akkor valami közös játék címén legyen valami és mivel én utoljára szerintem a 2003-assal játszottam baromi jó volt. Persze semmi FUT meg pack nyitogatás, csak simán egymás ellen kis játék. Illetve ha már megvettem a Far Cry 6-ot előző hónapban, akkor gondoltam kipróbálom és meglepően élvezetes volt. Bele is csúszott pár óra, de utána letöröltem mert én ebben hajthatatlan vagyok, hogy sorban játszok mindent és most hivatalosan a második résznek kellene érkeznie :) Haladtam még lopott időben az Immortals Fenyx Rising-al is, ami Game Pass-os, így félek, hogy egyszer csak "kiesik" ill. a van két játék ami mindig a gépen van, a Mount & Blade Warband és a Townscaper, amik mindig előkerülnek ha nincs máshoz kedvem.

    Amikkel tervezek játszani júliusban:
    Az elfoglaltságaim és a nyár mellett éppen jutott egy kis időm a Destiny szezonális dolgaival haladni, így sok tervem nincsen. Ha mégis lesz időm játszani akkor főleg a már korábben leírt DLC-ket tervezem: Vampire Survivors, Power Wash Simulator Final Fantasy és Spongyabob ill. AC Valhalla Ragnarök.

    [ Szerkesztve ]

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák