Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz Wlac #103 üzenetére

    2022 július

    Vettem:
    - Sifu (PS5)
    - Death Stranding Director's Cut (PS5)
    - Mad Max (PS4)

    Végigjátszottam:
    -

    Jelenleg ezzel játszok:
    - GTA V (PS4)
    - Hades (PS5)
    - Dead By Daylight (PS4/PS5/PC)

    Fő a változatosság alapon, pont ugyanazokkal játszok, mint egy hónapja. A Hadest már sokszor végigjátszottam, de még mindig van benne gyűjtögetni való, úgyhogy még el vagyok vele, a GTA pedig szimplán hosszú. A sztori lement, a nyílt világ azonban még tartogat bőven tartalmat.

    A Death Stranding és Mad Max régóta kiszemelt vásárlás volt. A DS teljesen kimaradt, de az egyedisége miatt mindig is érdekelt, a Mad Maxet viszont pár éve már platináztam, és az egyik legjobb PS4 játéknak tartom. Vicces módon pont pár napja beszélgettünk a menyasszonyommal a fémdobozokról, és említettem neki, hogy a The Last of Us és Uncharted trilógia mellett a Mad Max lenne a Szent Grálom, hogyha valaha találnék belőle, erre két napra rá horogra akadt egy példány.

    A Sifu eddig radar alatt volt nekem, tudtam, hogy létezik, de túlságosan nagy volt a backlogom ahhoz, hogy foglalkozzak vele. Viszont egy tök jó ajánlat felbukkanása miatt előrébb hoztam a beszerzését, úgyhogy már a polcomon figyel a fémdobozos változat, de örülök, ha idén sort tudok rá keríteni.

    Ezeken felül a Dead By Daylighttal kezdtem el játszani. Az Uncharted 4-ből kikopott a banda, és már a Phasmophobiát sem nyomtuk pár hónapja, így örülök, hogy találtunk egy új közös játékot. Külön öröm volt a számomra, hogy a létező összes platformon megvolt már a játék (PS+ és a Epic miatt), így nem kellett agyalnom a vásárláson. Csak a bandával tolom, úgyhogy lassan fejlődnek a karaktereim, bár már kinéztem, hogy melyiket fogom feloldani, ha összegyűlik elég ingame biszbasz currency.

    Idei összes: 0

    “The wha-"

Új hozzászólás Aktív témák