Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz Wlac #165 üzenetére

    2021 november

    Vettem:
    - PSPlus
    - Horizon Zero Dawn (PS4) - digitálisan megvan ugyan, de szeretem a többször végigjátszós játékokat lemezen is magamnál tudni
    - Red Dead Redemption 2 (PS4) steelbox - csak a fémtokot vettem meg, így jobban mutat a játék a polcon
    - Deus Ex: Manking Divided (PS4) steelbox - megvan már kétszer (lemezes és digitális), most pedig már fémtokban is

    Végigjátszotam:
    - Skyrim VR (PS4) - szép volt, jó volt, elég volt, most egy ideig nem akarok VR játékot látni
    - Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PS4) - nem tudom megmondani, hogy miért szeretem ezt a játékot, de ez már a harmadik végigjátszásom volt és a tavalyi PS3-as változat után platináztam a PS4-est is

    Jelenleg ezzel játszom:
    - Life is Strange: True Colors (PS4)

    A hónapra nincenek nagyon ambíciózus gaming terveim. A True Colors után valószínűleg a Life is Strange 2 jön, valamint a PS4-en vár még a Hitman 2 illetve pár kisebb VR játék (Astrobot Rescue Mission, Moss) kitakarítása. PC-n játszogatok a The Hunter: Call of the Wilddal, de olyannyira nincs sikerélményem benne, hogy lehet lassan elengedem.

    Emellett rendeltem egy PS5-öt a Konzolvilágtól, majd egyszer jövőre becsöngetnek vele.

    “The wha-"

Új hozzászólás Aktív témák