Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz b. #61 üzenetére

    Hogy elmagyarázzam, hogy ez igazából az influenszerbiznisz velejárója. Az NVIDIA-t csak kiemelték a sok gyártó közül.

    Mint írtam már annyiszor, de ha kell ezerszer ismétlem, az NDA-s anyagokat nem lehet lehozni. Ha egymilliószor kéred, akkor sem. De ha tudsz olyan NDA-s anyagot, amit nem hoztam le, akkor linkeld be nyugodtan.

    Én egy újságíró vagyok. Ami nem NDA-s, és érdekes, vagy lehet rá valami normális anyagot írni, azt lehozom.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • mtomi95

    senior tag

    válasz b. #78 üzenetére

    “ugye régebben volt fLeSs, Oliverda satöbbi és akkor az oldal felfele szárnyalt”

    Igen fel! Ők ketten is hányszor lettek megvádolva azzal, hogy AMD pártiak?! :U

    [ Szerkesztve ]

    Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

  • mtomi95

    senior tag

    válasz b. #80 üzenetére

    Mégis találsz olyan videókártya tesztet ati/amd ahol az első pár oldal ezzel a szájhúzgálással van tarkítva amit itt is ide hisztiznek... :P
    De akar a Pentium D VS Athlon 64 X2 korszak tesztek alatti hozzászólások között is találsz olyakat mint itt. Sőt abban az időben ő maga is az AMD-t szerette, tett olyan kijelentéseket.

    [ Szerkesztve ]

    Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

  • mtomi95

    senior tag

    válasz b. #82 üzenetére

    Szerintem amúgy épp ezzel van baj, hogy valakik ENNYIRE szeretnek egy gyártót/terméket! Mármint ezt most a hozzászólásokra értem.
    Mert az oké, hogy valaki kedvel xy eszközt amit xy cég gyárt, de amikor valaki már betegesen kezdi hangoztatni és képes olyanokra, mint itt feljebb pár hozzászólás ha más véleménye, hozzáállása eltér az övétől, attól agyrákot lehet kapni! :))
    Mint ahogy írtad te is, ez az oldal nem csak a teszt írókból áll, hanem a fórumozókból is.
    Most a cikkíró szemszögéből én nem is csodálkozom ha úgy áll az emberekhez ahogyan linkelted.

    Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz b. #78 üzenetére

    Vannak megfelelő íróink. Hárman is mellettem. Ők is minimum annyit tesznek ebbe bele, mint én.

    Az én felelősségem a hírek. Idáig terjed. Azért írok a cikkekbe is néha, illetve azért írok cikkeket, mert megpróbáljuk optimálisan elosztani a munkát. De amúgy a tesztek szervezéséhez nincs közöm. Maximum információim vannak arról, hogy mik jönnek.

    Nézd én ismerem a másik három srácot, aki velem dolgozik. Kettő közülük új, tehetségesek. Abban viszont biztos vagyok, hogy Wombi legalább olyan fajsúlyú író, mint én. Sőt, szerintem jobb is, de ezen nem szoktunk vitázni. Az én személyes véleményem, hogy nálunk Wombi a legjobb.

    (#85) huskydog17: Ha az NDA-t aláírod, vagy elfogadod, akkor kapod meg a belépőt a briefingekre. Addig nem, és ezeken nem is tudsz részt venni. Ez a köze hozzá.
    Látható, hogy ki van ott a briefingeken. Oldalt jelzi azokat a felhasználókat, akik megjelentek, illetve azt is, hogy kit képviselnek. Lehet is velük privátban beszélni, amíg tart a briefing. Az ExtremeTechkel például rendre szoktam diskurálni. De egyébként írhatsz be közös üzenetet is, amit mindenki lát, és mindenki tud rá válaszolni. Közben pedig megy a közvetítés. Néha reagálnak is az üzenetekre, ez attól függ, hogy a koordinátor hogyan bonyolítja le a briefinget.
    Más sajtónak is. Ha aláírták vagy elfogadták, akkor nem közölhetik ezt.
    Ugye mi azért fogadjuk el ezeket az NDA-kat, mert így tudjuk a lehető legpontosabb információt eljuttatni számotokra, a megjelenés pillanatában. Annak beláthatod, hogy semmi értelme nem lett volna a múltkor sem, hogy megírjuk az Igorslab hírét az 5500XT-ről és az 5600XT-ről, amelyek konkrétan nem is léteztek, mert 5500 és 5500M jött csak. Jelenleg ti csak azt látjátok, hogy megjelennek idő előtt hírek, de nem tudjátok, hogy abból mi az igaz. Mi utóbbit is tudjuk. Na ez a lényege ennek. Ha nem tudnánk utóbbit, akkor pár nappal a hivatalos bejelentés előtt megírtuk volna, hogy jön az 5500XT és az 5600XT, aztán csak néztetek volna, hogy akkor hol vannak, amikor a hivatalos bejelentés megtörtént. Nem viselkednénk felelősen, ha ezeket a kamukat lehoznánk, egyrészt tiltja az NDA a fals információkat is, másrészt azt is tiltja, hogy kijavítsuk a kamut az információban. Tessék szépen megvárni a hivatalos bejelentést. Mindenki azt teszi.

    (#88) bambano: Ha majd elolvasod a cikket, akkor látni fogod, hogy az egész a szponzorációról szól. És azt minden gyártó csinálja. Az influenszerek nem maradnának fenn a szponzoráció nélkül. És itt egy szóval sincs megemlítve, hogy egy gyártó előnytelen dolgot kér. Azt az eredeti írás közölte, és ezt a részt annyival lezártnak tekintem, hogy nincs rá bizonyíték, megemlítettem, mert benne van az írásban, de ennyi. Bizonyíték nélkül többet nem ér.

    (#92) Dr. Akula: A hardver elvétele még nem kritikus probléma, mert nagyon sokszor be lehet őket szerezni a gyártóktól. A driver már nagyobb gond, mert a feltételek aláírása nélkül nincs hozzáférés ahhoz az oldalhoz, ahol ez tárolva van. Ez minden gyártónál így van. Ergo hiába szerzel alternatív forrásból hardvert, az maximum papírnehezék lesz a megjelenés napjáig. Márpedig itt az a lényeg, hogy a megjelenés pillanatában legyen teszted.

    (#110) joey04: Most azt akarod mondani, hogy amit egyszer kritizáltatok az NV-vel kapcsolatban, azt megcsináltam az AMD-vel is, de nem lett volna szabad? Komolyan nem értem. Erről szól a független újságírás. Hogy gyártótól függetlenül írom le a tényeket. Nem nézem, hogy az a fanoknak mennyire tetszik. Ha az AMD-re is vonatkozik, akkor az AMD-re is beírom, legyen szó akármiről. De akkor ezek alapján ez se jó nektek... :)

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • velizare

    nagyúr

    válasz b. #124 üzenetére

    ja, tegnap beregisztrálták, talán lesz belőle termék is néhány hónap múlva, de lehet, hogy nem.
    a szóban forgó thread meg arról szólt, hogy meg fog jelenni most, vagy novemberben.

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

  • Cs1csó

    félisten

    válasz b. #210 üzenetére

    A nagy része amit írsz belemagyarázása valami másnak mint amit írtam. Az RX 5700 sem a nagytesója nem éri el az Nvidia csúcskártyájának szintjét de vállalható teljesítményt ad.

    Az Nvidia-nál a lassuló fejlődést nehezményezem, és hogy a kártyák elnevezése zavaros lett. Az RTX pedig jól hangzik de nem tudom hol lehet kihasználni amit olvastam ott is arról van szó, hogy teljes RTX élményt talán a 2080 Ti tud adni.

    Amúgy eddig mindig Intel-Nvidia párosom volt - ebben a modern kétpólusú rendszerben - de most az AMD a Ryzen-ekkel egy jó úton indult el, de a VGA-áitól nem estem hanyatt szerintem ha a következő rendszerem Ryzen-es is lesz a VGA tekintetében maradok Nvidia vonalon.

    Sőt lehet konzolra váltok és a PC valami IGP-és megoldással lesz csak jelen.

Új hozzászólás Aktív témák